Druga w sieci stacji paliw AMIC Energy restauracja SBARRO z nowojorską pizzą

Udostępnij artykuł

Po uruchomieniu pierwszej, pilotażowej pizzerii amerykańskiej marki Sbarro w sieci stacji AMIC Energy właśnie otworzono drugą restaurację, tym razem w Kielcach przy ulicy Warszawskiej 90. Pierwsza restauracja spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, dlatego sieć zdecydowała się na dalszy rozwój konceptu. Na stacji AMIC Energy można spróbować nowej oferty pizzy serwowanej w całości i na kawałki, zarówno na miejscu, na wynos oraz w dostawie.

Sbarro Amic Kielce

Sbarro jest obecnie światowym liderem w kategorii pizzy impulsowej. Oferuje oryginalną New York Pizza XL, codziennie ręcznie robioną, ze świeżo przygotowanego i wyrabianego ciasta, 100% sera mozzarella z pełnego mleka i pomidorów w stylu San Marzano. Wielokrotnie nagradzane nowojorskie pizze, stromboli i inne produkty pod marką Sbarro obecnie dostępne są na całym świecie w ponad 600 lokalizacjach.
W 2023 r. planowane jest otwarcie co najmniej 50 nowych punktów w samej Europie.

Dwa koncepty na jednej stacji

Stacje paliw AMIC Energy są wyłącznym franczyzobiorcą restauracji Sbarro w Polsce. Projekt jest unikalny, ponieważ to jedyna sieć, w której będą obecne aż dwa globalne koncepty gastronomiczne w jednym miejscu – Sbarro oraz Subway.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

Co w ofercie Sbarro w Kielcach?

Nowy koncept franczyzowy ma na celu zróżnicowanie oferty dla klientów o różnych upodobaniach, a pizza cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Niezwykle istotnym z perspektywy konsumenta jest fakt, że świeże ciasto wyrabiane jest ręcznie na miejscu, tak jak w tradycyjnych pizzeriach, z najwyższej jakości składników z dbałością o najmniejsze szczegóły.
Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30/35/43 cm, a proponowane smaki to: Pepperoni, klasyczna Margherita, a także sześć innych smaków, w tym także wersja wegetariańska!

Sbarro pizza

Niezwykle cieszy nas fakt, że po raz kolejny oferujemy klientom innowacyjne rozwiązanie, które mamy nadzieję sprawi, że kolejne wizyty będą budziły jeszcze bardziej pozytywne doświadczenia z odwiedzin na naszych stacjach. W tegorocznych planach zamierzamy otworzyć kolejne restauracje Sbarro na stacjach w Polsce i zaskakiwać naszych klientów szeroką ofertą – komentuje Irmina Karpińska, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Pozapaliwowej w AMIC Polska.

Na tym jednak oferta Sbarro się nie kończy! Dostępne będą także Stromboli – włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony po brzegi pysznymi dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta.

Dla kogo oferta Sbarro?

Z tego menu skorzystać będą mogli nie tylko odwiedzający stację. Oferta będzie dostępna również z dostawą przez platformy Uber Eats, Glovo oraz Pyszne.pl.

AMIC Energy w Kielcach skieruje również specjalną ofertę Sbarro dla studentów, którzy za okazaniem legitymacji studenckiej odbiorą dedykowany rabat na całe menu.

Uroczyste otwarcie już w kwietniu

5 kwietnia 2023 r. na stacji AMIC Energy w Kielcach zaplanowany jest Grand Opening Sbarro.
W tym dniu na klientów odwiedzających stację będą czekały wyjątkowe atrakcje, m.in. koło fortuny z nagrodami, degustacja oferty Sbarro oraz specjalne rabaty na paliwo i produkty ze sklepu.

źródło: Amic Energy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.03.2023
Aktualizacja: 24.03.2023