Profesjonalne ekspresy kolbowe na stacjach BP

Udostępnij artykuł
Kawa to drugi po paliwie najchętniej kupowany produkt na stacji benzynowej. To właśnie z kawą klienci BP zaczynają dzień, a potem pozwala im ona pokonywać setki kilometrów. Dlatego musi być doskonała. BP jako pierwsza sieć stacji w Polsce proponuje swoim klientom kawy z profesjonalnych ekspresów kolbowych.

Nowe ekspresy kolbowe WMF Espresso, w które od początku roku wyposażane są kąciki Wild Bean Cafe na wybranych stacjach BP, wydobywają z kawy wszystko, co najlepsze. To nowoczesne maszyny, wzorowane na włoskim designie z lat 60 – tych i pierwsze profesjonalne ekspresy, które pojawiają się na stacjach benzynowych w Polsce. Przygotowują kawy, oparte o doskonałe, aromatyczne espresso. Można je poznać po, jak nazywają ją Włosi, „cremie”, intensywnej, gęstej, aksamitnej piance na powierzchni kawy. Włoskie espresso jest też bazą do wszystkich styli kawowych oferowanych w kącikach WBC.

Dodatkowym atutem są umiejętności baristów WBC, przeszkolonych pracowników, którzy serwują kawy z ręcznie spienionym mlekiem, świetnie komponującym się z naturalną goryczką espresso, znają też tajniki „latte art”, czyli sztuki tworzenia rysunków i wzorów na powierzchni kawy. Taka doskonale przyrządzona kawa to dobry początek dnia i każdej podróży. Dodatkowo czekoladowy wafelek zamiast jednorazowego kubka to nowa propozycja Wild Bean Cafe dla tych, dla których ważny jest trend Zero Waste.

Na życzenie klientów wybrane rodzaje kawy na stacjach BP są serwowane w chrupiącym waflu, powleczonym od środka warstwą prawdziwej, deserowej czekolady. Po wypiciu tak podanego aromatycznego espresso, czekoladowego Flat white, wafelek można zjeść, delektując się jego czekoladowym smakiem i przyczynić się jednocześnie do ograniczenia odpadów.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.03.2019
Aktualizacja: 08.03.2019