Promocja Ale Rabat! na stacjach AMIC Energy

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Amic Energy wystartowała z letnią promocją na paliwo Ale Rabat! Od piątku 28 czerwca klienci posiadający kartę AMIC Club będą mogli zatankować taniej nawet o 35 gr/l.

amic energy stacja

Klienci korzystający z programu lojalnościowego Amic Club otrzymają rabat w wysokości -35 gr/l na paliwa Pb95 Pro, ON Pro, -30 gr/l na paliwa: Pb95, Pb98, ON oraz -10 gr/l na LPG*. Z promocji można skorzystać raz w tygodniu, dowolnego dnia i zatankować jednorazowo maksymalnie 50L paliwa. Aby skorzystać z rabatu wystarczy zeskanować kartę AMIC Club w aplikacji AMIC Energy PL.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie na www.amicenergy.pl. Klienci zarejestrowani w AMIC Club mogą także korzystać z weekendowego rabatu -50% na myjnię na programy Premium Plus i Perfect. Ponadto, uczestnicy programu mogą kupować produkty gastronomiczne Food Point i nowojorską pizzę Sbarro oraz towary sklepowe w specjalnych cenach. Np. nowego Big Doga  z drobiową parówką, który w zestawie z półlitrowymi napojami Coca-Cola, Fanta, Sprite, Kinley lub Fuzetea kosztuje aż 3 zł taniej.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

źródło: Amic Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.06.2024
Aktualizacja: 28.06.2024