Promocja na paliwa “Ale Rabat!” na majówkę na stacjach AMIC Energy

Udostępnij artykuł


Sieć stacji Amic Energy wystartowała z promocją Ale Rabat! W trakcie całego długiego weekendu majowego, czyli od piątku 26 kwietnia do niedzieli 5 maja klienci będą mogli zatankować taniej nawet do -30 gr/l.

Amic Energy Polska Stacja

Klienci korzystający z programu lojalnościowego Amic Club otrzymają rabat w wysokości -30 gr/l na paliwa: Pb95, Pb95 Pro, ON, ON Pro, Pb98 oraz -5 gr/l na LPG*. Promocja potrwa od piątku 26 kwietnia do niedzieli 5 maja do godz. 23.59. Z majówkowej promocji będą mogli skorzystać wszyscy członkowie Amic Club korzystający z aplikacji Amic Energy PL lub posiadający tradycyjną plastikową kartę Amic Club. Promocja obowiązuje na maksymalnie dwa tankowania do 70L każde.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Amic Energy oferuje również swoim klientom promocje na produkty gastronomiczne. Do 7 maja na stacjach Amic Energy z restauracjami Subway można skorzystać z promocji -20% na całą ofertę Subway. Warunkiem otrzymania kuponu rabatowego jest posiadanie karty Amic Club oraz zatankowanie jednorazowo minimum 20L dowolnego paliwa. W specjalnej cenie jest także nowy produkt dostępny w sieci – słodka cynamonka, która przy zakupie dowolnej kawy kosztuje tylko 2 zł.

źródło: Amic Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 25.04.2024
Aktualizacja: 25.04.2024