Promocja na stacjach Oktan

Udostępnij artykuł

W zależności od kupionej ilości paliwa uczestnik otrzymuje kupony o określonej wartości. Do wygrania są między innymi: telewizory, aparaty fotograficzne, magnetofony, liczne sprzędty AGD i RTV, a także ubrania i narzędzia.

Oktan, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z największych regionalnych firm zajmujących się sprzedażą paliw. Od 1991 roku firma rozwija sieć sprzedaży hurtowej oraz detalicznej. Obecnie za kontakty z naszymi klientami odpowiada 53 profesjonalnie przygotowanych specjalistów sprzedaży hurtowej i detalicznej.

Oktan posiada obecnie, według Polskiej Organizacj Przemysłu i Handlu Naftowego, dziesięć stacji paliw w północnych regionach Polski. Daje to spółce dziesiąte miejsce wśród operatoró sieci niezależnych. W sieci paliw sprzedawane sa wyłącznie paliwa najwyższej jakości dwóch największych koncernów w Polsce: Grupy Lotos oraz PKN Orlen.

Stacje Oktanu to również miejsca odpoczynku i drobnych zakupów. Smaczne dania w przystacyjnych  restauracjach pozwolą nabrać sił przed dalszą drogą.

Na pierwszym miejscu wśród sieci stacji niezależnych uplasowała się sieć Delfin z ilością 104 stacji , na miejscu drugim widoczny jest Huzar (74 stacje), na miejscu trzecim widzimy sieć WW Energy (46 stacji), na czwartym uplasowała się Moja Stacja z 40 stacjami, zaś na piątym stacje Poczty Polskiej z 33 stacjami, Grosar, Witospol oraz Bis- Bel z ilością 18 stacji, Pronar z 17 stacjami oraz Konpal z ilością 16 stacji paliw. Ogółem, liczba stacji niezależnych w Polsce wyniosła w tym roku 3240, w tym liczba stacji paliw w sieciach operatorów niezależnych – 524, wynika z danych opublikowanych przez POPiHN.
 

 

Opublikowano: 20.08.2010
Aktualizacja: 20.08.2010