Przy stacji w Augustowie otwarto pierwszego Mc Donald’sa

W dniu 9 sierpnia br. została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Augustowie. Nowy lokal mieści się przy ul. Wojska Polskiego na trasie wjazdowej do miasta od strony Białegostoku, tuż przy niezależnej stacji paliw działającej pod marką Inees.
Restauracja McDonald’s

Lokal jest czynny codziennie od 7:00 do 23:00, a w piątki i soboty do 0:00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna, przestronny ogródek oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 180 miejsc siedzących. Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking dla samochodów osobowych i autobusów, liczący 21 miejsc. Zmotoryzowani goście mogą ponad skorzystać z linii McDrive.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 10 menadżerów.

Stacja Inees

Inwestorem jest Tomasz Dobkowski, prowadzący firmę „Dobkowski Paliwa”, będący równocześnie właścicielem stacji Inees, przy której powstała restauracja.

Firma Dobkowski Paliwa na rynku paliw działa od 2004 roku. W 2006 roku, otrzymała patronat Inees, pod którym to logo, funkcjonuje do dziś. Podstawą jej działalności jest sprzedaż paliw we własnych stacjach na terenie województwa podlaskiego oraz hurtowy handel olejem opałowym.

Sieć prowadzona przez Tomasza Dobkowskiego liczy sobie cztery stacje: dwie na terenie Augustowa i po jednej we Frąckach (Giby) oraz w Suwałkach.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.