Przyjmujemy zgłoszenia do Food Business Awards 2023!

Udostępnij artykuł

Organizator – redakcja czasopisma Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych restauracji i punktów gastronomicznych w Polsce – Food Business Awards 2023. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu restauratorów – XXI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2023. Wydarzenie odbędzie się 11 września w Sheraton Grand Warsaw. Zgłoszenia przyjmujemy do 7 sierpnia.

Food Business Awards

W programie Forum tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów. Także całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad.

Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej.

Właścicielom lokali gastronomicznych, które przystąpią do bezpłatnego konkursu Food Business Awards 2023 przysługują DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całym wydarzeniu – XXI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2023, które odbędzie się 11 września w Sheraton Grand Warsaw.
Zgłoszenia przyjmujemy do 7 sierpnia.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
FOOD BUSINESS AWARDS 2023
– kliknij po szczegóły

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:

  • zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu, możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami;
  • kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów;
  • indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą;
  • lunch w Sheraton Grand Warsaw;
  • udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Food Business Awards 2023 i Supplier of the Year 2023;
  • obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży;
  • zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień.

Udział w Food Business Awards to wyjątkowa okazja promocji lokali w Polsce. Także uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń, Jury złożone z prelegentów i panelistów XXI Food Business Forum 2023 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

WWW.FOODBUSINESSFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Nowości GastronomiczneŚwiat HoteliSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Storeportali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 20.06.2023
Aktualizacja: 20.06.2023