Przyłącz się do sieci stacji paliw MOYA!

Udostępnij artykuł

MOYA to siła marki, atrakcyjność oferty oraz bogate know-how i elastyczność we współpracy z partnerami. Stacje sieci MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, przy drogach lokalnych i w miastach. Oferują one pełną gamę usług od sprzedaży paliwa, przez własny koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA, sklep, aż po myjnie i ofertę kierowaną do klientów biznesowych.

MOYA stacja

Efektywna współpraca

Głównym wyróżnikiem sieci MOYA na polskim rynku jest indywidualne i partnerskie podejście do współpracy z franczyzobiorcami. Na przestrzeni ponad 30 lat funkcjonowania na polskim rynku, spółka Anwim wypracowała bardzo korzystną ofertę, która odpowiada na zapotrzebowanie partnerów i daje możliwość dobrego startu w biznesie. Partnerzy, wchodzący do sieci MOYA, otrzymują pełne know-how, wsparcie marketingowe, mają także możliwość nieustannego pogłębiania swojej wiedzy z tematów biznesowych.

Współpraca z siecią MOYA cechuje się wysokim poziomem elastyczności. Umiejętność dostosowania się do potrzeb partnerów z pewnością jest wyjątkowym atutem MOYA.

MOYA stacja

Każda stacja paliw rozpoczynająca pracę w sieci MOYA zyskuje nowoczesny, jednolity wygląd. Partnerzy korzystać mogą z wynegocjowanych centralnie rabatów na zakup sprzętu, wyposażenia i usług. MOYA organizuje szkolenia i konkursy sprzedażowe dla pracowników stacji, a także specjalny program ambasadorski dla najlepszych stacji sieci. Doradztwem i bieżącą pomocą służą partnerom sieci MOYA koordynatorzy operacyjni regionu.

Kompleksowa oferta

MOYA oferuje najwyższe standardy obowiązujące na nowoczesnych stacjach paliw, przede wszystkim wysokiej jakości paliwa, w tym uszlachetnioną wersję oleju napędowego ON MOYA Power, których gwarantem jest niezależny program badawczy TankQ oraz liczne usługi i produkty pozapaliwowe.

Operator sieci

Właścicielem sieci stacji paliw MOYA jest założona w 1992 r. firma Anwim S.A. Spółka jest jedną z większych niezależnych firm sektora paliwowego w Polsce. Specjalizuje się w hurtowej sprzedaży oraz transporcie paliw na terenie całego kraju.

Właścicieli stacji paliw zainteresowanych szczegółami współpracy z siecią MOYA zapraszamy do kontaktu z Regionalnymi Koordynatorami sieci MOYA.

MOYA petrolnet

Zapraszamy do kontaktu

Anwim S.A.
ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa

Adres do korespondencji:
ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa

tel.: 22 496 00 00
fax: 22 496 00 03
e-mail: biuro@anwim.pl

Opublikowano: 12.03.2020
Aktualizacja: 09.02.2023