Robert Kubica w nowej kampanii produktów Lotos Dynamic

Udostępnij artykuł
Grupa Lotos wystartowała z nową kampanią napojów energetycznych Dynamic oraz olejów Lotos Quazar Dynamic. Ambasadorem marki Dynamic jest Robert Kubica, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Kampania składa się z dwóch filmów. Pierwsza do telewizji trafia reklama napojów Dynamic.

Lotos oferuje nową linię napojów energetycznych Dynamic. Na stacjach paliw dostępne są trzy rodzaje napoju energetycznego – odnowiono i ulepszono smak Classic – w czarnej puszce z czerwonym otwarciem. Do oferty wszedł nowy smak Mojito – w srebrnej puszce z zielonym otwarciem oraz kolejny nowy smak SugarFree – w złotej puszce z czarnym otwarciem.

– Stacje paliw to dla nas ważny kanał sprzedaży. Przychody brutto ze sprzedaży detalicznej stanowią ok. 30 proc. całkowitych przychodów Grupy Kapitałowej Lotos. Wierzę, że współpraca z Robertem Kubicą jest istotnym wsparciem naszych  nowych projektów marketingowych – mówi Paweł Senator, dyrektor ds. marketingu Grupy Lotos.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Wprowadzenie nowych smaków oraz odświeżenie wyglądu puszki poprzedzono analizą rynku oraz badaniami konsumenckimi. Rozszerzenie linii napojów energetycznych Dynamic jest również odpowiedzią na dynamicznie rosnący rynek tych produktów. Napoje Dynamic doskonale wpisują się w strukturę rynku „energetyków”.

– W ciągu pierwszych siedmiu miesięcy na stacjach sieci Lotos klienci kupili więcej napojów energetycznych Dynamic niż w całym ubiegłym roku – komentuje Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu ds. handlu spółki Lotos Paliwa.

Wiosną Grupa Lotos została oficjalnym partnerem Roberta Kubicy w sezonie wyścigowym 2018. Po kilkuletniej nieobecności Robert Kubica wrócił do rodziny Formuły 1, tym razem w nowej roli – kierowcy rozwojowego i rezerwowego w zespole Williams Racing. Grupa Lotos była już oficjalnym partnerem Roberta Kubicy w latach 2013-2015, podczas jego występów w kategorii WRC-2 Rajdowych Mistrzostw Świata oraz w Rajdowych Mistrzostwach Europy. Robert Kubica i Maciej Baran, jako pierwsza polska załoga, zdobyła w 2013 r. tytuł Mistrzów Świata w kategorii WRC-2.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.08.2018
Aktualizacja: 22.08.2018