Rozgrzewająca promocja na stacjach Moya

Udostępnij artykuł
Wielorazowy ogrzewacz do rąk to świąteczny upominek proponowany klientom Caffe Moya, którzy w grudniu zdecydują się kupić zestawy obiadowe: stripsy z frytkami, pierogi, pizzę, burgery z Pepsi. Promocja rozpoczyna się 20 grudnia 2021 roku i potrwa do wyczerpania zapasów.

Żelowe ogrzewacze dostępne z zestawami obiadowymi za 1 grosz, to doskonałe źródło ciepła. Rozwiązanie to jest wielokrotnego użytku – świetnie sprawdzi się podczas spacerów, dłuższych wypraw czy w drodze do domu czy pracy. Ogrzewacz jest niewielkich rozmiarów – zmieści się w każdej kieszeni, torebce oraz plecaku. Ogrzewacz aktywowany jest poprzez zgięcie metalowej płytki, która znajduje się w środku. Następuje krystalizacja cieczy i ogrzewacz zaczyna wytwarzać ciepło na okres około 30 min.

Po ostygnięciu wystarczy ogrzewacz umieścić na kilka minut we wrzącej wodzie, po czym ponownie będzie można go użyć – w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

Zdecydowanie warto rozgrzać się także smacznymi potrawami w Caffe Moya. Hot dogi czy zapiekanki, to prawdziwe klasyki w Caffe Moya. Dla bardziej głodnych klientów idealne będą stripsy z frytkami, pizza w wielu wariantach smakowych czy oryginalne burgery z wołowiną lub stripsami z kurczaka. W zestawie z Pepsi, dodatkowa porcja ciepła – żelowe ogrzewacze do rąk za 1 grosz.

Źródło: Moya

Opublikowano: 21.12.2021
Aktualizacja: 21.12.2021