Ruch wprowadza ofertę Food to go

W dniu 13 listopada otwarty został pierwszy salonik prasowy Ruch zrealizowany w nowym formacie wizualnym i przestrzennym, który umożliwia sprzedaż nowych produktów asortymentu detalicznego i gastronomicznego przy jednoczesnym zapewnieniu szerokiego dostępu do prasy i sprawdzonych usług Ruch.

– To wydarzenie o znaczeniu lokalnym, ale i ogólnopolskim. W Wyszkowie otwieramy salonik prasowy, który daje klientom dostęp do ponad 1000 tytułów prasowych, ale także umożliwia skorzystanie z oferty gastronomicznej czy szerokiego asortymentu detalicznego. Punkt Ruchu w Wyszkowie to także mini centrum usług, w którym można nadać i odebrać przesyłkę (Paczka w Ruchu), zarejestrować startery telekomunikacyjne, zrealizować przelewy, opłacić rachunki oraz wypłacić gotówkę za pomocą usługi Cash Back – mówi Miłosz Szulc, prezes zarządu Ruch.

Nowy format saloniku prasowego to m.in. efekt współpracy Ruchu z Urzędem Gminy w Wyszkowie. Wymagania dotyczące ładu przestrzennego Gminy pozwoliły na wdrożenie nowej – przystającej do wymagań Gminy – bryły kiosku.

W ofercie nowego saloniku prasowego Ruch w Wyszkowie pojawią się hot dogi, zapiekanki, kanapki, drożdżówki, pączki oraz gorące napoje takie jak aromatyczna kawa, herbata czy czekolada. W nowym formacie saloniku prasowego Ruch znaleźć będzie można artykuły spożywcze (zimne napoje, słodycze, słone przekąski), artykuły tytoniowe oraz akcesoria do palenia, szereg produktów kosmetycznych, leki i artykuły szkolno-biurowe.

Salonik Prasowy w Wyszkowie jest też pierwszym punktem Ruchu, w którym klienci mogą skorzystać z nowej oferty książek. Już niebawem w 404 kioskach sieci Ruchu klienci zyskają dostęp do 100 tys. tytułów książkowych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– To efekt realizacji naszej strategii biznesowej. Wracamy do korzeni – „Prasa, książki, Ruch” – to hasło silnie zakorzenione w świadomości Polaków. Obecnie uruchamiamy nowy produkt, jakim są książki w kioskach Ruchu. Chcemy zbudować silną pozycję na rynku wydawniczym zapewniając czytelnikom dostęp do książek nawet w małych miejscowościach, gdzie nie ma stacjonarnych księgarni. Nasza sieć sprzedaży oraz jej integracja z aplikacją internetową pozwalają na dostęp do 100 000 tytułów książkowych w punktach Ruch-u. Zaczynamy od 404 kiosków. W 2020 roku zamierzamy rozwinąć ten projekt do ponad 1000 punktów, w których będzie można kupić książki – mówi Piotr Regulski, członek zarządu Ruch.

Szeroką ofertę nowości i bestsellerów spółka zapewni klientom dzięki współpracy partnerskiej z największym dystrybutorem książek w Polsce – OSDW Azymut.

– Cieszymy się, że obchody 20-lecia istnienia naszej firmy możemy połączyć z kolejną inicjatywą popularyzującą czytelnictwo. Wspieramy ideę powrotu Ruch do korzeni „Prasa, książki, Ruch”, dlatego z radością przystąpiliśmy do tego projektu jako główny partner. Azymut dostarczy do salonów Ruch-u książki, które zadowolą czytelników w każdym wieku i odpowiedzą na potrzeby różnych gustów literackich – mówi Dorota Bachman, członek zarządu, dyrektor ds. handlu i rozwoju biznesu OSDW Azymut.

W pierwszym etapie wprowadzania do sprzedaży książek, w każdym z ponad 400 punktów na ekspozytorach dostępnych będzie od 30 do 80 książek (w przypadku zainteresowania tytułem niedostępnym fizycznie w kiosku wystarczy złożyć zamówienie u kioskarza, a książka trafi do punktu w przeciągu maksymalnie 48 godzin). Dostawy książek będą realizowane raz w tygodniu, co gwarantuje czytelnikom dostęp do najnowszych pozycji na polskim rynku wydawniczym.

Na grudzień Ruch przygotował dla klientów ciekawą ofertę świąteczną, uwzględniającą bestsellery wydawnicze oraz książki dla dzieci. Wszystkie dostępne w Ruchu książki można znaleźć na stronie internetowej www.kiosk.ruch.com.pl. Jest to zintegrowany z aplikacją w punktach sprzedaży prasy sklep internetowy z kompletną ofertą książkową.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.