Ruszyła promocja Programu Vitay

Udostępnij artykuł

Odbierz tyle punktów Vitay, ile masz w programie innej stacji – zachęca ORLEN w najnowszej kampanii reklamowej. Koncern zaprasza wszystkich kierowców, aby dołączyli do programu Vitay, oferując na start tyle samo punktów lojalnościowych, ile zebrali w programach konkurencyjnych sieci. To pierwsza tego typu kampania na polskim rynku paliwowym.

PKN Orlen stacja

W Orlenie ruszyła wyjątkowa akcja promocyjna skierowana do osób, które jeszcze nie biorą udziału w programie lojalnościowym największej sieci tankowania w Polsce. Promocja „Odbierz punkty w promocji Vitay” zachęca uczestników analogicznych programów innych stacji paliw, by przyłączyli się do Vitay. Na dobry start, po zarejestrowaniu się w Programie i zgłoszeniu udziału w promocji na dedykowanej stronie internetowej, klient regularnie tankujący i robiący zakupy na stacjach Orlen będzie mógł otrzymać tyle samo punktów Vitay, ile do tej pory uzbierał w innej sieci – do limitu 100 000 punktów. Oczywiście nie tracąc punktów zebranych w programie innej marki. Rejestracja chętnych do wzięcia udziału w promocji trwa od 28 kwietnia do 31 maja br., albo do wyczerpania puli 500 000 000 punktów Vitay.

LIDERZY RYNKU – DOSTAWCY DLA STACJI PALIW – RAPORT 2023
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Liderzy Rynku Dostawcy dla Stacji Paliw RAPORT okladka

By wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się w Programie Vitay poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem program.vitay.pl, następnie zarejestrować się do promocji i zadeklarować liczbę punktów, które chcemy przenieść z programu innej sieci, a także zrobić zakupy na stacji Orlen zgodnie z kryteriami regulaminowymi. Ten ostatni warunek należy spełnić do 31 sierpnia br., czyli do końca trwania promocji „Odbierz punkty w promocji Vitay”. Szczegóły regulaminu akcji są dostępne na stronie program.vitay.pl.

Do przejścia do Programu Vitay zachęca w spotach telewizyjnych i radiowych Robert Kubica.

Zależało nam na stworzeniu angażującej, atrakcyjnej komunikacji, która przyciągnie uwagę nowych klientów. Siłą reklamy „Odbierz punkty w promocji Vitay” jest zarówno mocna oferta, jakiej jeszcze nie było w naszej branży, ale także humorystyczny scenariusz spotu. Nieważne, ile masz zebranych punktów na innej stacji, na Orlenie jesteś mile widziany i dostaniesz tyle samo punktów, ile masz w programie lojalnościowym innej sieci paliwowej – podkreśla Magdalena Cybula, dyrektor wykonawczy ds. Marketingu w PKN Orlen.

Z okazji majówki koncern przygotował jeszcze jedną akcję promocyjną, tym razem skierowaną do tych, którzy są już uczestnikami Programu Vitay. Każdy jego uczestnik, po zatankowaniu minimum 30 litrów benzyny lub oleju napędowego, zeskanowaniu wirtualnej karty Vitay i skorzystaniu z kuponu w aplikacji Orlen Vitay, otrzyma darmowego hot doga standard lub kawę standard o pojemności 210 ml. Oferta jest ważna od 28 kwietnia do 7 maja. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie stopcafe.pl i w regulaminie promocji.

Kampanie promujące ofertę majówkową oraz ofertę odbioru punktów w Programie Vitay będą realizowane w telewizji, Internecie, radiu i w prasie.

źródło: PKN Orlen

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.04.2023
Aktualizacja: 05.05.2023