Rynek paliw w dobie koronawirusa – LIVE z dr. inż. Andrzejem Sikorą

Udostępnij artykuł
Już w piątek o godz. 14.45 na naszym Facebookowym profilu Stacja Benzynowa & Convenience Store odbędzie się LIVE z udziałem dr. inż. Andrzeja Sikory, prezesa Instytutu Studiów Energetycznych. Gospodarzem spotkania będzie Edwin Kaniuk, redaktor naczelny czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań przed oraz w trakcie naszej transmisji.

Miło nam poinformować, iż już w najbliższy piątek, 22 maja odbędzie się już trzecia rozmowa „na żywo” w ramach cyklu realizowanego za pośrednictwem profilu na Facebooku czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Do rozmowy będziemy zapraszać wybitnych przedstawicieli sektora stacji paliw, ekspertów od prowadzenia sklepów, konceptów kawowo-gastronomicznych oraz dostawców. W dyskusji na bieżąco będzie można zadawać pytania umieszczając je bezpośrednio pod postem z publikacją “na żywo”.

W najbliższej dyskusji porozmawiamy m.in. o:

– sytuacji na światowych rynkach ropy;
– podaży i popycie na paliwa w Polsce;
– szansach rozwoju rynku paliw alternatywnych.

Podczas spotkania on-line widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszym gościem postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiedzieć. Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl w temacie “Pytanie do Live’a z Andrzejem Sikorą”.

Dr inż. Andrzej Sikora ukończył w 1986 studia w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a także szkolenia w Szkole Bankowej w Wiedniu, University of Southern California Jackson, Mississippi, USA oraz INSEAD we Francji. Jest prezesem zarządu Instytutu Studiów Energetycznych. Specjalność: surowce energetyczne, bezpieczeństwo energetyczne, optymalizacja aktywów energetycznych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.05.2020
Aktualizacja: 25.05.2020