Sbarro świętuje pierwsze urodziny na stacjach Amic Energy

Udostępnij artykuł

Restauracja Sbarro świętowała pierwsze urodziny na stacji Amic Energy w Kielcach. Z tej okazji dla klientów przygotowano liczne promocje i nagrody.

Sbarro Amic Energy Warszawa Pulawska

Sbarro jest liderem w kategorii pizzy impulsowej. Oryginalna New York Pizza XL jest przygotowywana na miejscu ze świeżo wyrabianego ciasta z dodatkiem starannie dobranych składników, w tym 100% sera mozzarella z pełnego mleka i aromatycznych pomidorów w stylu San Marzano.
Pizza serwowana jest w całości i na kawałki, zarówno na miejscu na stacji, na wynos i z dostawą. Pizza jest dostępna w trzech rozmiarach: 30, 35 i 43 cm, a proponowane smaki to Pepperoni, klasyczna Margherita, 4 sery oraz inne wyjątkowe smaki! W ofercie Sbarro jest również pizza Szefa – dwie warstwy ręcznie wyrabianego świeżego ciasta wypełnione bogatymi składnikami takimi jak: kawałki mięsa wieprzowego, pepeeroni, 100% pełnomleczna mozzarella oraz chrupiący boczek.

sbarro amic urodziny

Nie tylko pizza w menu Sbarro

Dostępne są także Stromboli – włoski przysmak w postaci zawijanej pizzy, wypełniony dodatkami zapieczonymi w serach mozzarella, cheddar i ricotta oraz paluchy czosnkowe.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Restauracja Sbarro świętowała pierwsze urodziny na stacji Amic Energy w Kielcach. Z tej okazji dla 100 osób przygotowano kawałki pizzy XL za złotówkę. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a kolejka chętnych ustawiła się dużo przed rozpoczęciem promocyjnej sprzedaży. Każdy też mógł wygrać nagrody w kole fortuny. W czerwcu Amic Polska zaprasza na urodziny kolejnych pizzerii Sbarro. 5 czerwca odbędzie się świętowanie w Łodzi, a tydzień później w Gdyni.

źródło: Amic Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.05.2024
Aktualizacja: 28.05.2024