Shell Polska Głównym Partnerem Branżowym jubileuszowego XX Forum PetroTrend® 2021

Udostępnij artykuł
Spółka zarządzająca siecią ponad 420 stacji paliw w Polsce została Głównym Partnerem Branżowym najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli i managerów stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych. Jubileuszowe XX Forum PETROTREND® 2021 odbędzie się 20 września w Marriott Warsaw Hotel. W wydarzeniu potwierdziło także udział weźmie udział aż czterech kupców Shell Polska, którzy w podczas indywidualnych spotkań w formule Business Speed Dating spotkają się z dostawcami.


Spółka Shell Polska jest obecna na polskim rynku od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje biznes Retail (sieć stacji i sklepów Shell, łącznie ok. 400 obiektów w całym kraju, oferujących pełną gamę usług od sprzedaży paliwa przez myjnie po pełną ofertę kawową i gastronomiczną deli by Shell i karty paliwowe Shell Card dla flot samochodów osobowych i vanów oraz dla operatorów transportu ciężkiego – samochodów ciężarowych i autobusów) oraz Oleje i Środki smarne. W 2020 r. po raz 11. Shell został nagrodzony Gwiazdą Jakości Obsługi, co potwierdza zaufanie klientów do marki.

Czterech przedstawicieli Shell Polska weźmie udział w dyskusjach merytorycznych w czasie jubileuszowego XX Forum PetroTrend® 2021. W wydarzeniu weźmie udział także czterech kupców Shell Polska, odpowiedzialnych za zakupy do sieci stacji, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych. Będą obecni podczas indywidualnych spotkań dostawców z kupcami realizowanymi w naszej autorskiej formule Business Speed Dating, towarzyszącej z powodzeniem od lat naszemu wydarzeniu.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków, a także najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Videorelacja z ostatniej edycji
XIX Forum PetroTrend® 2019

Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

W programie jubileuszowego XX Forum Runku Stacji Paliw PETROTREND 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2020 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.