Shell przedłuża akcję promocyjną “7 dni korzyści dla Klubowiczów”

Udostępnij artykuł

Promocja na paliwa premium potrwa do 29 lutego 2024 roku. Klienci będący uczestnikami programu Shell ClubSmart mogą otrzymać 30 gr rabatu na każdy litr paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel1. Oferta obowiązuje przez 7 dni w tygodniu.

shell club smart korzysci

Shell przedłuża akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów” aż do końca lutego 2024 roku. Oferta obejmuje paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel. Każdy zarejestrowany uczestnik programu Shell ClubSmart może korzystać z oferty aż 7 dni w tygodniu, bez limitów liczby tankowań. Korzystanie z programu jest proste: ściągnięcie i rejestracja w aplikacji zajmuje kilka minut. Jednorazowo klienci mogą otrzymać rabat na zakup maksymalnie 60 litrów paliwa2. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu kierowca płaci cenę regularną, obowiązującą za wybrany rodzaj paliwa na danej stacji Shell.

dni korzysci dla klubowiczow

Zainteresowanie klientów paliwami premium jest coraz większe. Dlatego postanowiliśmy przedłużyć akcję „7 dni korzyści dla Klubowiczów”, aby ułatwić klientom dostęp do produktu – najwyższej jakości paliw – który spełnia ich oczekiwania. Ponadto członkowie naszego programu lojalnościowego Shell ClubSmart mogą cieszyć się specjalnymi ofertami przygotowanymi z myślą o nich – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Sekretem jakości paliw Shell V-Power jest ulepszona zaawansowana formuła czyszcząca, która pomaga chronić elementy układu paliwowego i wzmacniać osiągi. Najlepsze w historii firmy paliwa Shell V-Power są owocem ponad pięcioletnich prac badawczo-rozwojowych i usuwają aż do 100% osadów, zapobiegając ich gromadzeniu się w przyszłości na ważnych częściach silnika. Udoskonalone paliwa Shell V-Power czyszczą aż do 100% kluczowych części silnika i przywracają aż do 100% jego osiągów3.
Paliwa Shell V-Power to jedyna rodzina paliw współtworzona i polecana przez najlepsze marki motoryzacyjne, do których należą Ferrari oraz BMW M. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

źródło: Shell

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 06.11.2023
Aktualizacja: 06.11.2023