Shell przedstawia ulepszoną formułę paliw premium

Udostępnij artykuł

Najlepsze w historii firmy paliwa Shell V-Power są owocem ponad pięcioletnich prac badawczo-rozwojowych i usuwają do 100% osadów, zapobiegając ich gromadzeniu się w przyszłości na ważnych częściach silnika. Udoskonalone paliwa Shell V-Power czyszczą do 100% kluczowych części silnika i przywracają do 100% jego osiągów.

shell nalewanie

Nad ulepszoną formułą paliw premium Shell V-Power pracował zespół 150 naukowców i naukowczyń z sześciu centrów badawczo-rozwojowych Shell.

Wprowadzona na rynek ulepszona formuła paliw premium odzwierciedla, że dostarczamy klientom coraz lepsze rozwiązania. Usuwa ona aż do 100% osadów, dzięki czemu pomagamy kierowcom poprawić osiągi i wydajność silników. Jednocześnie inwestujemy w alternatywne rozwiązania, takie jak infrastruktura ładowania pojazdów elektrycznych. Jest to ważny element naszego działania na rzecz umożliwienia transformacji mobilności, która leży u podstaw naszej strategii – mówi Istvan Kapitany, zastępca dyrektora generalnego Shell Mobility.

Paliwa premium Shell V-Power zawdzięczają swój sukces unikalnej formule, która zapewnia dokładne czyszczenie silnika z osadów. Dzięki temu przywraca aż do 100 proc. jego osiągów i pomaga uzyskać lepszą wydajność spalania. Testy laboratoryjne przeprowadzone w oparciu o standardowe metody badawcze oraz własne opracowane przez Shell wykazały również, że regularne stosowanie Shell V-Power zapobiega gromadzeniu się osadów na najważniejszych elementach układu paliwowego, takich jak zawory dolotowe i wtryskiwacze paliwa. Paliwa Shell V-Power zawierają składniki zmniejszające tarcie, które zapewniają, że kluczowe elementy silnika poruszają się płynnie. Ulepszona formuła Shell V-Power zapewnia również ochronę antykorozyjną.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

STACJA BENZYNOWA maj czerwiec petrolnet

Nawyki kierowców zmieniają się, dotyczy to zarówno stylu jazdy, jak i wymagań podczas podróży. Paliwa najlepszej jakości to dłuższe życie elementów silników samochodowych i oszczędność dla kierowców związana z kosztami przeglądów i napraw. To jest szczególnie istotnie w panujących warunkach ekonomicznych i wysokiej inflacji. Dlatego prezentujemy ulepszoną formułę paliw, z myślą o komforcie wszystkich klientów, którzy korzystają z benzyny czy oleju napędowego. W Shell wierzymy, że liczy się nie tylko to, dokąd jedziesz, ale też jakość samej podróży – mówi Monika Kielak-Łokietek, prezeska zarządu Shell Mobility i członkini zarządu Shell Polska.

Opracowanie najnowszej formuły paliw nie byłoby możliwe bez współpracy z szerokim gronem partnerów motoryzacyjnych: Scuderia Ferrari, BMW M, Ducati, Ford i Hyundai. Aby zapewnić najwyższą jakość, formuła paliwa premium jest poddawana regularnej weryfikacji.

źródło: Shell

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.09.2023
Aktualizacja: 13.09.2023