Sieć Moya otworzyła kolejną stację na Podkarpaciu

Udostępnij artykuł

W miejscowości Zbydniów w województwie podkarpackim została dziś otwarta nowa stacja paliw Moya. Punkt w charakterystycznych niebiesko-czerwonych barwach to stacja franczyzowa, która oferuje wysokiej jakości paliwo, klimatyczny koncept gastronomiczny Caffe Moya z bogatym wyborem napojów i przekąsek oraz dobrze wyposażony sklep wielobranżowy. Obiekt jest przystosowany do obsługi pojazdów ciężarowych.

otwarcie stacja moya

Moya to najszybciej rosnąca sieć stacji paliw w Polsce, w której działa już 465 punktów. Niebiesko-czerwone obiekty są obecne we wszystkich województwach, przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych, w miastach oraz mniejszych miejscowościach. Nowa stacja paliw Moya w Zbydniowie jest dogodnie położona przy drodze krajowej nr 77, na trasie Sandomierz – Przemyśl.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM wydaniem <<

SB CS okladka

Co w ofercie stacji?

Punkt oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy oraz ON Moya Power i LPG. Klienci mają również do dyspozycji sklep wielobranżowy z punktem lotto oraz Caffe Moya. W ofercie gastronomicznej Caffe Moya znajdują się różne rodzaje kaw, przekąski, w tym również hot-dogi.

Stacja paliw Moya w Zbydniowie akceptuje różne formy płatności, zapewniając klientom wygodę i elastyczność. Można płacić kartą, gotówką, Blikiem, a także korzystać z cashbacku.

Na stacji znajduje się ręczna myjnia samochodowa i odkurzacz, a także punkt Lotto. Dla kierowców TIR przygotowano specjalne udogodnienia, takie jak parking, wygodny podjazd, szybki wlew diesla oraz dystrybutory z płynem AdBlue

Stacja czynna jest codziennie od 5:00 do 23:00.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.05.2024
Aktualizacja: 13.05.2024