Sieć MOYA wciąż rośnie – kolejna stacja w województwie lubelskim

Udostępnij artykuł

Anwim, właściciel sieci stacji paliw Moya, nie zwalnia tempa rozwoju. W położonej w województwie lubelskim miejscowości Krasnystaw został otwarty kolejny punkt w niebiesko-czerwonych barwach. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa i czynna jest całą dobę. Jest to obiekt obsługowy ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya.

moya krasnystaw stacja

Moya to od kilku lat najdynamiczniej rozwijająca się sieć stacji paliw w Polsce. Właściciel marki, firma Anwim zapowiada, że co roku na mapie Polski pojawi się ok. 50 nowych punktów w niebiesko-czerwonych barwach. Są to stacje obsługowe, jak również stacje automatyczne oraz punkty samoobsługowe Moya Express. Anwim inwestuje zarówno we własne obiekty, jak i rozwija współpracę partnerską. W Krasnymstawie pod brandem Moya pojawiła się kolejna stacja franczyzowa ze sklepem typu convenience oraz konceptem kawiarniano-gastronomicznym Caffe Moya.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Nowa stacja

Nowa stacja położona jest przy drodze krajowej nr 17 na trasie Zamość-Lublin, tuż obok dużego centrum handlowego Galeria Krasnystaw. Wjazd możliwy jest z obu kierunków. Atrakcyjna lokalizacja pozwala na obsługę ruchu lokalnego, miejskiego oraz tranzytowego. Punkt oferuje wysokiej jakości paliwo 95, 98, ON i uszlachetniony ON MOYA Power, a także LPG. Wielobranżowy sklep posiada szeroką ofertę od artykułów pierwszej potrzeby po specjalistyczny asortyment motoryzacyjny. W Caffe MOYA można zatrzymać się na filiżankę pysznej kawy lub innego napoju, jak również zjeść ciepły posiłek. Sieć MOYA zadbała o standaryzację i na każdej stacji obsługowej można liczyć na najwyższą jakość produktów.

Obiekt jest przystosowany do obsługi pojazdów ciężarowych. Zadbano o podjazd dla TIR, szybki wlew diesla oraz dystrybutor z płynem AdBlue. Na stacji znajduje się kompresor i odkurzacz.

Każda nowa stacja sieci MOYA to dla klientów okazja do skorzystania z atrakcyjnych promocji, które dotyczą paliwa oraz asortymentu dostępnego w sklepie i Caffe MOYA.

Stacja działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.02.2024
Aktualizacja: 21.02.2024