Słodki postój na stacjach AS 24

Pobyt na stacji AS 24 nie musi ograniczać się do tankowania pojazdu ciężarowego. Przed wyruszeniem w dalszą trasę będzie można poczęstować się kawą i pączkiem – 4 marca na stacji w Słubicach, 25 marca na stacji w Wykrotach.

Europejska sieć stacji paliw powstała 30 lat temu z myślą o obsłudze pojazdów ciężarowych. Zebrane w tym czasie doświadczenie pozwoliło na znaczne rozszerzenie ofertę firmy. Dziś znajduje się w niej szereg usług pomocnych w działalności branży transportowej – od karty paliw, poprzez aplikacje do zarządzania flotą pojazdów, na urządzeniu pokładowym PASSango kończąc.

Przedstawiciele firmy AS 24 wciąż pracują nad rozwiązaniami, które jeszcze bardziej podniosą komfort pracy, tak kierowców, jak i fleet managerów. Do przygotowania optymalnej oferty niezbędny jest bezpośredni kontakt, stąd na stacjach AS 24 organizowane są cykliczne spotkania z Klientami. Najbliższe będą miały miejsce 4 marca w Słubicach i 25 marca w Wykrotach.

W ich trakcie nie może zabraknąć miłych akcentów, jak świeżo parzona kawa i pączki. Taki słodki postój i odrobina relaksu pozytywnie wpłyną na samopoczucie i dodadzą energii do dalszej pracy.

– Sieć AS 24 obejmuje ponad 13 tysięcy stacji paliw w całej Europie. Są to zarówno punkty własne, jak i naszych Partnerów. W Polsce działa ich 30, a w tym roku zamierzamy otworzyć kolejnych osiem. Przy planowaniu następnych obiektów bierzemy pod uwagę opinie i sugestie naszych klientów, bo to oni na co dzień z nich korzystają – mówi Maciej Parzych, dyrektor sprzedaży w AS 24 Polska.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.