Soki owocowe marki własnej na stacjach Moya

Udostępnij artykuł
Moya prezentuje na półkach sklepowych kolejne nowości z segmentu marek własnych. Po smacznych i pożywnych batonach energetycznych, klienci mogą spróbować pysznych soków owocowych wzbogaconych witaminą C w dwóch popularnych smakach: jabłkowym i pomarańczowym. To doskonała propozycja nie tylko dla kierowców, lecz także dla młodszych pasażerów.

Soki marki Moya stanowią źródło witamin i skutecznie gaszą pragnienie. Występują w dwóch ulubionych przez Polaków smakach: jabłkowym i pomarańczowym. Na półce wyróżnia je kolorowa etykieta i szklana buteleczka o poręcznym kształcie. Soki występują w pojemności 200 ml. Producentem napojów marki Moya jest zakład Mix w Kwidzynie.

Owocowe nowości to kolejny produkt sektora „private label”, czyli marki własnej. Do tej pory na stacji paliw Moya klienci mogli skorzystać z uszlachetnionego diesla ON Moya Power, płynów do spryskiwaczy, napojów energetycznych, wody mineralnej, zawieszek zapachowych oraz zapalniczek. Ostatnio na półkach pojawiły się także batony energetyczne i proteinowe. W przyszłym roku klienci mogą spodziewać się kolejnych, atrakcyjnych nowości.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.12.2020
Aktualizacja: 31.12.2020