Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania stacji i sieci stacji niezależnych oraz koncernów. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019 już za nami! Merytoryczne i emocjonujące dyskusje w gronie ekspertów, wystawa oferty profesjonalnych producentów oraz dostawców produktów i usług dedykowanych dla stacji paliw, maraton intensywnych i wyjątkowych spotkań w formule Business Speed Dating, rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu Supplier of the Year Forum PetroTrend 2019 oraz uroczysta gala wraz z rozstrzygnięciem i wręczeniem nagród w prestiżowym i wysoko ocenianym przez branżę konkursie Stacja Benzynowa Roku 2019 – aż ósma edycja – to wszystko już za nami!

Zapraszamy do lektury relacji z Forum oraz prezentacji zwycięzców dwóch wspomnianych wyżej konkursów. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać w tak licznym i serdecznym gronie również za rok podczas jubileuszowego, XX Forum PetroTrend 2020.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– KWIECIEŃ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Równocześnie gorąco zachęcamy do lektury okładkowych wywiadów bieżącego wydania magazynu Stacja Benzynowa & Convenience Store. W obszernych rozmowach Robert Zarzecki, współwłaściciel Citronex oraz Andrzej Szczepański, kierownik operacyjny Citronex, opowiadają o kulisach otwarcia najnowszego dyskontu paliwowego, a prawdopodobnie także największej stacji paliw w Polsce.

Ile osób potrzeba do obsługi stacji, na której na raz mogą tankować aż 33 pojazdy (sic!)? Na jakie trudności napotkała firma podczas realizacji inwestycji? Jakie są plany rozwoju marki DP Citronex?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdą Państwo wewnątrz bieżącego numeru.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli i managerów stacji paliw.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.04.2019
Aktualizacja: 17.02.2022