Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania stacji i sieci stacji niezależnych oraz koncernów. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszego wydania magazynu „Stacja Benzynowa & Convenience Store”, a w szczególności dwóch okładkowych, obszernych i ciekawych wywiadów.

W pierwszym z nich pan Ireneusz Jabłonowski, prezes zarządu Polskich Stacji Paliw Huzar opowiedział o bolączkach, ale i perspektywach rozwoju rynku niezależnych stacji paliw oraz organizacji zrzeszających niezależnych właścicieli decydujących się na współpracę w modelu partnerstwa. Ponadto rozmawialiśmy o korzyściach wynikających z inwestowania w produkty marki własnej, perspektywach rozwoju oferty stacji na rynkach lokalnych czy sile, jaką właściciele mogą czerpać ze współpracy między sobą.

W drugiej z rozmów pan Hubert Koziński, koordynator ds. rozwoju i handlu w PSP Huzar, opowiedział nam o planach sieci w zakresie wdrażania nowych konceptów, usług i produktów.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ 2019 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Wiemy już, że jeszcze w tym roku Huzar zaprezentuje swoim klientom kilka nowości, które będą miały wpływ na standaryzację oferty, a także wizerunek całej sieci. Serdecznie zapraszam do lektury obu tekstów.

Ponadto w numerze wiele miejsca poświeciliśmy przygotowaniu sezonowej oferty w sklepie (m.in. w zakresie akcesoriów samochodowych i mobilnych) oraz komponowania menu konceptów kawiarniano-gastronomicznych dla najmłodszych, którzy przecież w okresie letnim częściej niż zwykle wraz z rodzicami korzystają z oferty stacji paliw.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli i managerów stacji paliw.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.