Najnowsza Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Udostępnij artykuł
Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli stacji niezależnych, osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania w sieciach stacji i koncernach paliwowych, a także sklepach convenience, przystacyjnej gastronomii i konceptów kawowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

Po gorących i pracowitych wakacjach mam przyjemność zaprosić Państwa do lektury najnowszego wydania magazynu „Stacja Benzynowa & Convenience Store”.

Szczególnie uwadze czytelników polecam wywiad numeru, w którym Krzysztof Strzelecki, prezes Amic w Polsce, opowiedział o zakończonym rebrandingu dawnej sieci Lukoil, ostatnich pracach modernizacyjnych czy nowych inwestycjach. Serdecznie zapraszam do lektury całego numeru, w którym mam nadzieję znajdą Państwo wiele cennych porad oraz interesujących najświeższych informacji z branży.

Mam zaszczyt również poinformować, że już 16 marca 2020 roku w Warsaw Marriott Hotel, spotkamy się na najbliższej, jubileuszowej i dwudziestej już edycji Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2020 – najważniejszym w roku spotkaniu branży stacji paliw oraz przystacyjnych sklepów convenience i konceptów gastronomicznych. Forum tradycyjnie organizowane jest przez BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawcę m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.petrotrend.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program nadchodzącego wydarzenia. Tymczasem, już dziś, serdecznie zapraszamy dostawców i zainteresowanych właścicieli oraz managerów stacji do potwierdzania udziału i współpracy podczas jubileuszowej, dwudziestej już edycji najważniejszego w Polsce spotkania branży.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli i managerów stacji paliw.

VIDEORELACJA Z OSTATNIEJ EDYCJI NASZEGO FORUM PETROTREND 2019
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 03.10.2019
Aktualizacja: 17.02.2022