Stacja Benzynowa & Convenience Store już dostępna!

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania stacji i sieci stacji niezależnych oraz koncernów. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

W ostatnim czasie w branży stacji działo się tak wiele, że trudno o nich wszystkich dokładnie opowiedzieć. Niewątpliwie oczy ekspertów wciąż są zwrócone w stronę Orlenu i Lotosu, których połączenie i jego skutki dla polskiego rynku stacji paliw, wciąż są pewną niewiadomą.

Do tej sprawy szerzej nasza redakcja odnosi się w wywiadzie numeru z panią Barbarą Wiążewską, dyrektorem generalnym działu BP Retail w Polsce. Zachęcamy do lektury, tym bardziej, że w rozmowie podejmujemy m.in. tematy:

– zakupu sieci Arge przez BP
– wpływu regulacji prawnych na otoczenie rynkowe
– skutków zakazu handlu w niedziele

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Namawiamy Państwa również do lektury tekstu Tomasza Zawadzkiego, niezależnego eksperta ds. handlu i marketingu, który na podstawie własnych badań omawia stosunek branży stacji paliw do wdrażania innowacji.

Warto również zapoznać się z treścią pozostałych artykułów, w których branżowi eksperci m.in. piszą o tym jak pół roku funkcjonowania zakazu handlu w niedziele wpłynęło na branżę retail i sklepów na stacjach oraz o jesiennych trendach sprzedażowych, których obserwowanie może pomóc w zwiększaniu zysków.

Mamy nadzieję, że treści, które publikujemy w numerze zaciekawią Państwa i pomogą w codziennym zarządzaniu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli i managerów stacji paliw.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Edwin Kaniuk, redaktor naczelny
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl