Stacja Benzynowa Roku 2023 – czekamy na zgłoszenia!

Udostępnij artykuł

Organizator – redakcja czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store oraz portalu Petrolnet.pl – serdecznie zaprasza do udziału w jedenastej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych obiektów w Polsce – Stacja Benzynowa Roku 2023. Towarzyszy najważniejszemu w naszym kraju, dorocznemu spotkaniu branży – XXII Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND® 2023. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się 20 marca 2023 r. w Crowne Plaza Warsaw – The HUB.

Stacja Benzynowa Roku konkurs

W programie Forum tradycyjnie: indywidualne spotkania kupców z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów oraz całodzienne dyskusje i prelekcje. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad. Jak co roku, jako organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej, ale ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Właścicielom i dyrektorom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XXII FORUM PETROTREND® 2023 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
STACJA BENZYNOWA ROKU 2023
>> prosimy kliknąć po szczegóły <<

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:

  • Zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu.
  • Możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami.
  • Kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów.
  • Indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej.
  • Lunch w restauracji hotelowej
  • Udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową STACJA BENZYNOWA ROKU 2023 i SUPPLIER OF THE YEAR 2023.
  • Obecność na najważniejszym w roku spotkaniu branży stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych.
  • Zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki.

Udział w konkursie STACJA BENZYNOWA ROKU to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XXII Forum PETROTREND® 2023 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej www.petrotrend.pl odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program tegorocznego wydarzenia.

VIDEORELACJA Z EDYCJI
XXII FORUM PETROTREND 2022

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee. Portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl. To także organizator Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

biuro@brogb2b.pl
664-463-099

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Petrolnet
Opublikowano: 31.01.2023
Aktualizacja: 01.02.2023