Stacja Circle K w Bydgoszczy w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

Stację poddano procesowi modernizacji i wyposażono zgodnie z nowym konceptem Circle K. Format Horizon charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Circle K Bydgoszcz

W związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Bydgoszczy, mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 20D, już dziś na klientów stacji czekają specjalne atrakcje. W tym 50 proc. kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty Extra. Są ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Koncept Horizon

Stację Circle K w Bydgoszczy wyposażono zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji. Dzięki temu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Stacja oferuje również burgery czy przygotowywane na miejscu kanapki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek. Wśród nich pojawiła się nowość: wypiek na słodko – ślimak z serkiem i jagodami dostępny za 3,49zł jako dodatek do dowolnej kawy.

Na nadchodzące ciepłe miesiące Circle K przygotowało także letnie orzeźwienie. Spragnieni chwili relaksu klienci mogą schłodzić się, popijając Ice Latte o modnym, tropikalnym smaku marakui. Z kolei kebab w kanapce lub w panini z mixem serów, czerwoną cebulką, sosem arabskim i sałatką szwedzką to dobra propozycja dla klientów poszukających ciepłej przekąski na trasie.

Pro eko

Stacja w Bydgoszczy została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej. W toaletach zamontowano ekobaterie, a na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly. Nie zawierają one plastiku i w 100 proc. nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

Circle K w Polsce

Sieć Circle K to 388 stacji paliw w całej Polsce. Na stacjach sieci można zatankować różne rodzaje paliw. W tym: miles®95, milesPlus®95, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, LPG oraz Ad Blue prosto z dystrybutora. Podróżujący mogą dodatkowo zadbać o swoje pojazdy korzystając z automatycznej myjni. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking. Na wszystkich stacjach sieci wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra.

Źródło: Circle K

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MAJ-CZERWIEC 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store maj-czerwiec 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.07.2022
Aktualizacja: 28.07.2022