Stacje Avia przyjazne dla czworonogów

Udostępnij artykuł
Oferta sklepowa sieci stacji Avia, zarządzanych przez Grupę Unimot, została rozszerzona o nowość na polskim rynku – wegetariańskie przekąski dla czworonogów. Ponadto na stacjach paliw pojawiły się miski z wodą dla psów.

Na stacjach Avia dostępne są wegetariańskie przekąski dla psów polskiej marki Teddy’s Treats. Avia jest obecnie jedyną siecią handlową, w której można je kupić stacjonarnie. Ponadto sieć Avia przygotowała specjalną promocję dla właścicieli czworonogów – przy zakupie dwóch opakowań przekąsek, klienci otrzymują w gratisie pojemnik na worki. Na stacjach sieci Avia kupić można także karmy dla psów i kotów. Stacje Avia zarządzane przez Grupę Unimot wyposażone zostały ponadto w miski z wodą dla zwierząt. Pracownicy stacji dbają o to, by były one czyste, a woda cały czas świeża.

Konsekwentnie rozwijamy ofertę naszej sieci Avia tak, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Polacy coraz częściej podróżują ze swoimi zwierzętami, dlatego chcemy, aby zarówno nasi klienci, jak i ich czworonożni przyjaciele czuli się dobrze na naszych stacjach. Będziemy obserwować rynek i jeśli takie będą potrzeby klientów, nie wykluczamy rozszerzenia naszej oferty o kolejne pozycje dla właścicieli zwierząt – mówi Agnieszka Bobrukiewicz, dyrektor marketingu Grupy Unimot, która rozwija w Polsce sieć Avia.

Oferta promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów i dostępna jest na wybranych stacjach Avia.

W Polsce działa ponad 70 stacji Avia zarządzanych przez Grupę Unimot. Do końca 2021 sieć powinna liczyć około 100 obiektów, a zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, w 2023 r. na polskim rynku powinno działać 200 stacji Avia. Stacje zlokalizowane są głównie w średnich i małych miastach. Sieć obecna jest także w największych aglomeracjach – w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.