Stacje czeka rozwój usług gastronomicznych

Udostępnij artykuł

Geoffrey Crossley podczas konferencji PetroTrend 2009 przedstawił prezentację pt. "Od producenta do klienta – łańcuch dostaw produktów FMCG na stacje paliw".

Eurocash Dystrybucja jest wiodącym dystrybutorem towarów szybko rotujących ( ang. FMCG) do stacji benzynowych oraz punktów sprzedaży typu Convenience. Wynikające z synergii z Grupą Eurocash , siła zakupowa oraz know–how są atutami, które warunkują pozycję firmy jako lidera wśród hurtowników FMCG w Polsce. Stosując zasadę "wszystko w jednej dostawie" zapewniamy naszym klientom kompleksowe dostawy w optymalnych cenach.

Eurocash Dystrybucja wywodzi się ze spółki McLane Polska Sp. z o.o, części obsługującej stacje benzynowe. Spółka McLane Polska sp. z o.o. należy do Grupy Eurocash od 17 kwietnia 2008 r, kiedy to Eurocash S.A. i McLane International LLC zawarły umowę sprzedaży 100 proc. udziałów w McLane Polska sp. z o.o.

Forum PetroTrend to wiodące wydarzenie na rynku polskim, podczas którego omawiane są najważniejsze problemy i aktualne perspektywy rozwoju sektora paliwowego. 11. edycji i ponad 950 uczestników dotychczasowych konferencji potwierdza, iż wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz branży paliwowej.

Zaproszeni prelegenci to liderzy w swoich dziedzinach, których głos wielokrotnie kształtował rynek paliwowy. W gronie uczestników konferencji gościmy kluczowych przedstawicieli kadry zarządzającej i menadżerów odpowiedzialnych za inwestycje i rozwój w sieciach stacji paliw, osoby prowadzące prywatne, niezależne sieci stacji benzynowych, przedstawiciele firm świadczących usługi i dostarczających produkty dla stacji paliw.
 

Opublikowano: 16.06.2010
Aktualizacja: 16.06.2010