Stacje paliw Intermarché w nowym koncepcie

Udostępnij artykuł

Muszkieterowie nie zwalniają tempa i potwierdzają swoją pozycję lidera rynku przymarketowych stacji benzynowych. Grupa uruchomiła trzecią od początku roku i drugą w nowym koncepcie wizualnym stację paliw. Obiekt w Lipnie udostępniono zmotoryzowanym klientom 6 lipca br. To pierwszy punkt sfinansowany ze środków Funduszu Stacji Paliw, utworzonego w ubiegłym roku z inicjatywy przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów.

Intermarche Lipno

Intermarché Lipno

Stacja paliw w Lipnie działa przy sklepie Intermarché przy ul. Wojska Polska 16 przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Swoim klientom oferuje dostęp do wysokiej jakości paliw w atrakcyjnych cenach. Dostarcza je spółka SCA Petrole Polska. Są poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Na miejscu kierowcy zatankują benzynę Pb 95, Pb 98 oraz olej napędowy, a także gaz LPG.

Rolą stacji benzynowych Intermarché jest zapewnienie klientom dostępu do paliw w korzystnych cenach, jak również uzupełnienie oferty supermarketów. Na stacji w Lipnie można kupić podstawowe artykuły, takie jak pieczywo, nabiał, sery, wędliny, napoje, przekąski, słodycze i wiele innych. Dodatkowo na jej terenie znajdzie się także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertą fast food.

Obiekt w Lipnie to pierwsza stacja uruchomiona dzięki środkom z Funduszu Stacji Paliw. To inicjatywa stworzona i zarządzana w całości przez przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów. Celem utworzenia Funduszu było wsparcie rozwoju sieci handlowych w zakresie finansowania budowy nowych stacji paliw.

Punkt w Lipnie jako drugi w Polsce funkcjonować będzie w nowym koncepcie wizualnym. Wprowadza on zmiany w oznakowaniu i wyglądzie stacji. Do tej pory na stacjach Intermarché dominowały szarości i obłości. Teraz Grupa Muszkieterów postanowiła wrócić do swoich podstawowych kolorów, czyli do czarnego i czerwonego z dodatkiem bieli. Wszystkie kolejne stacje paliw będą uruchamiane w nowym koncepcie wizualnym, a działające już placówki przejdą rebranding.

Rozwój sieci oraz oferty

Konsekwentnie poszerzamy ofertę paliwową i uruchamiamy kolejne stacje, co pozwala nam stale wzmacniać naszą pozycję lidera segmentu. Chcemy, aby stacje działały wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Dodatkowym wsparciem dla tych planów jest zainicjowany przez przedsiębiorców Fundusz Stacji Paliw. Dzięki niemu właściciele sklepów mogą pozyskać finansowanie na budowę przymarketowych stacji, jak miało to miejsce w Lipnie.
– mówi Benjamin Ferte, prezes zarządu SCA Petrole Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów.

Oprócz możliwości uruchomienia stacji paliw Muszkieterowie oferują przedsiębiorcom prowadzącym sklepy Intermarché inne atrakcyjne formy rozwijania własnych biznesów. Właściciele mogą zaproponować swoim klientom m.in. myjnię samochodową bądź usługi z zakresu e-commerce, pozwalające na wygodny odbiór zamówionych przez internet produktów poprzez usługę Intermarché Drive.

Źródło: Grupa Muszkieterów

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 12.07.2022
Aktualizacja: 12.07.2022