Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2023 – ostatnia szansa na udział w publikacji roku!

Udostępnij artykuł

Kompendium wiedzy o branży stacji paliw z udziałem najlepszych dostawców wkrótce ukaże się na rynku nakładem BROG B2B, wydawcy m.in. czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store i portalu Petrolnet.pl. Publikacja będzie dostępna bezpłatnie w wersji elektronicznej, a jej drukowane wydanie dotrze do właścicieli stacji paliw w całej Polsce.

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladki

RAPORT tworzony jest przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych oraz doskonale znanych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora w naszym kraju. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci, a także niezależnych stacji oraz sklepów convenience.

Tematyka raportu

Wśród podejmowanych tematów znajdą się m.in.: analiza rynku stacji paliw w Polsce, inwestycje, plany rozwoju, charakterystyka klientów i ich misji zakupowych, nowości produktowe, dane na temat sprzedaży kategorii produktowych, a także podsumowanie ostatniego roku działalności największych sieci działających w naszym kraju.

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2023 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, które dociera wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach: 

  • właścicieli stacji niezależnych;
  • inwestorów;
  • prezesów, zarządów i dyrektorów sieci stacji i koncernów paliwowych;
  • „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje na stacjach, w sklepach o przystacyjnej gastronomii w sieciach stacji paliw i koncernach paliwowych;
  • architektów i pracowni projektowych;
  • analityków i ekspertów rynku stacji paliw;
  • wszystkich profesjonalistów branży.

Z uwagi na całoroczną aktualność, to także nasze najbardziej efektywne, szerokozasięgowe medium marketingowo-reklamowe, z którego nasi odbiorcy korzystają wielokrotnie, czerpiąc wiedzę przez 12 miesięcy. Tym samym uzyskują wielokrotny w roku kontakt z Państwa reklamą lub komunikacją.

RAPORT, jak co roku, będzie obecny i szeroko promowany w dodatkowym nakładzie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży stacji paliw i sklepów convenience w Polsce.

Zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży. Atutami Raportu są: całoroczna „żywotność” publikacji, szeroka promocja medialna, a także obecność podczas najważniejszych imprez w całej Polsce.

TERMIN PUBLIKACJI: SIERPIEŃ 2023
TERMIN SKŁADANIA ZLECEŃ NA REKLAMĘ: 29 SIERPNIA 2023

Wydawcą jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Biurem Reklamy
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży BROG B2B
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Kontakt z redakcją
Przemysław Jaworski
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
664 463 085
p.jaworski@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 24.08.2023
Aktualizacja: 24.08.2023