Stacje paliw Tankpool24 w sieci akceptacji E100 Mobility

Udostępnij artykuł

W drugim kwartale 2024 roku E100, międzynarodowy dostawca kart paliwowych i usług związanych z transportem rozszerzył sieć akceptacji E100 Mobility w Niemczech o 569 stacji firmy Tankpool24. Klienci E100 mogą na stacjach sieci, za pomocą aplikacji, rozliczyć transakcje za tankowanie paliwa bezpośrednio przy dystrybutorze nie korzystając z systemów kasowych i terminali.

e100 logo petrolnet

Kierowcy posługujący się aplikacją E100 Mobile z aktywną funkcjonalnością E100 Mobility mają możliwość korzystania teraz z wygodnego, sposobu tankowania za pomocą smartfonu na stacjach Tankpool24 w Niemczech. Sam proces tankowania przebiega błyskawicznie i wymaga tylko kilku kliknięć w telefonie z włączoną aplikacją. Wystarczy: wybrać stację, potem dystrybutor, rodzaj paliwa i ilość litrów, następnie potwierdzić transakcje kodem w aplikacji, kiedy aplikacja zaproponuje rozpoczęcie tankowania – fizycznie zatankować. Po zakończeniu pojawi się podsumowanie. Kierowca może ruszać w dalszą podróż lub wykorzystać zaoszczędzony czas na większe zakupy w sklepie.

E100 Mobility to funkcjonalność aplikacji, która w zasadniczy sposób upraszcza, przyspiesza i czyni bardziej bezpiecznym proces tankowania pojazdów na stacjach paliw. Korzystanie z tej nowości w rozliczaniu transakcji za tankowanie jest łatwe i intuicyjne dla kierowców – po wybraniu stacji wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

E100 planuje rozwijać funkcjonalność E100 Mobility oraz zwiększać sieć jej akceptacji w Polsce oraz w kilkunastu krajach Europy. Po dołączeniu stacji Tankpool24 w Niemczech klienci E100 mogą bezpiecznie rozliczyć tankowanie za pomocą aplikacji już na ponad 2000 stacji paliw w całej Europie.

źródło: E100

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.06.2024
Aktualizacja: 28.06.2024