Statoil rozwija ofertę gastronomiczną

Udostępnij artykuł

Świeże owoce i warzywa są ogólnodostępne są na stacjach Statoil z ofertą „Made To Go”. Obecnie jest to 110 lokalizacji w całym kraju. Owocowe i warzywne przekąski „Made To Go” to idealna propozycja dla osób, które cenią zdrową, świeżą i nieprzetworzoną żywność. Zostały one przygotowane zgodnie z zasadami zrównoważonej diety. Ten lekki posiłek to przede wszystkim komfort dla podróżujących. Owoce oraz warzywa zapakowane są w wygodne i poręczne pojemniki, które łatwo przechowuje się w samochodzie podczas podróży. Przekąski te są szczególnie polecane w ciepłe i gorące dni.

Nowa oferta„Made To Go” poponuje dla swoich klientwó trzy warianty zakupów. Są to:
– Marchewki (opakowanie 200 g, cena 4,65 zł),
– Warzywa Mix (opakowanie 200g, cena 5,95 zł), w skład których wchodzą marchewka, seler i biała rzodkiew
– Owoce Mix (opakowanie 200 g, cena 7,95 zł), w którym znajdują się kawałki następujących owoców: ananas, jabłko, melon żółty, melon zielony oraz winogrona.

"Made To Go" jest własną marką Statoil, któa jest stworzona dla wszystkich produktów gastronomicznych dostępnych na stacjach Statoil w całej Europie. W ofercie tej znajdują się różnego rodzaju przekąski (hot-dogi, rollerburgery, kanapki, sałatki) oraz napoje (kawa, świeżo wyciskany sok z pomarańczy). Wszystkie produkty "Made To Go" przygotowywane są z najwyższej jakości składników. Marka "Made To Go" gwarancja świeżości i wysokiej jakości.

Opublikowano: 20.07.2010
Aktualizacja: 20.07.2010