Stock Prosecco Treviso w nowej odsłonie

Stock Prosecco Treviso zyskało nową, elegancką etykietę stworzoną w duchu współczesnych trendów. Ten uniwersalny trunek idealnie sprawdzi się na każdą okazję, a nowy design sprawia, że w tym świąteczno-karnawałowym czasie nada spotkaniom wyjątkowego charakteru i będzie ich wyśmienitym dopełnieniem. Produkt w odświeżonej wersji jest już dostępny w sklepach.

Ekskluzywny design i wnętrze

Stock Prosecco Treviso zyskało nowy design butelki inspirowany trendem premiumizacji – klasyczne złoto i czerń nadają opakowaniu elegancji, a precyzja i dbałość o detale są widoczne na wszystkich jego elementach. Dodatkowo stylowa, ciemnozielona butelka ze złotym korkiem sprawia, że produkt prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

W nowym Stock Prosecco Treviso udoskonalona została również zawartość – lekki, wytrawny i orzeźwiający smak oraz subtelny, owocowy aromat reprezentują najlepszą, włoską tradycję tworzenia win musujących. A to wszystko dzięki starannie wyselekcjonowanym szczepom winogron z malowniczej włoskiej prowincji Treviso, leżącego w samym sercu regionu Veneto – jedynego miejsca na świecie, gdzie produkuje się ten trunek.

Moda na wina musujące

– Rynek win musujących dynamicznie rośnie, a prosecco jest istotną jego częścią. Ten światowy trend ma widoczny wpływ na nasz rynek – Polacy również pokochali „bąbelki”. Rosnąca różnorodność oferty w tym segmencie jest na to idealnym dowodem. Na półkach sklepowych można zaobserwować coraz więcej marek oraz pojawiają się nowe warianty smakowe z nutami owocowymi. Również Stock Prosecco Treviso zyskał nowoczesny design butelki, wpisując się w panujące trendy – mówi Zuzanna Jasica, Marketing Assistant w Stock Polska.

Uniwersalność win musujących sprawia, że są one doskonałe zarówno latem, gdy poszukujemy orzeźwienia, jak i w okresie świąteczno-karnawałowym, kiedy okazji do celebrowania i spotkań w gronie znajomych jest więcej. Stock Prosecco Treviso to atrakcyjny produkt zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – jest stworzony, by delektować się jego delikatnym smakiem w miłym towarzystwie.

Wyśmienity jako aperitif, jako przyjemny akcent przy spotkaniu z przyjaciółmi, doskonale sprawdzi się również jako elegancki prezent. Produkt w nowym opakowaniu jest już dostępny w sklepach, a w zbliżającym się okresie świąteczno-karnawałowym przewidziane są dodatkowe, wspierające ekspozycje w kanale modern trade. Dodatkowo marka obecna jest na eventach. Za działania PR-owe odpowiada agencja Publicis Consultants.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.