Świąteczna oferta Wedla

Producent słodyczy na Boże Narodzenie przygotował dobrze znane wszystkim produkty w pięknych świątecznych opakowaniach oraz limitowane warianty, które smakują przyprawami korzennymi, cynamonem i pomarańczą. Wedlowskie słodycze sprawdzą się jako upominek, a także osłodzą świąteczne przygotowania, ponieważ wszystko jest lepsze z Wedlem!

Dla małych

Głównym bohaterem świątecznych opakowań produktów E. Wedel dla dzieci jest renifer, a wspierają go Mikołaj i bałwanek. Z myślą o najmłodszych marka przygotowała dwa specjalne warianty czekolad: karmelową „szyszkę” oraz mleczną z piankami marshmallow. Aby pomóc tym dorosłym, którzy nie przeczytali listów do Świętego Mikołaja i nie znają dziecięcych preferencji prezentowych, E. Wedel przygotował zestawy słodyczy, które z pewnością ucieszą każde dziecko. Pierwszy z nich to puszka z reniferem, która po zjedzeniu zawartości, może służyć jako pudełeczko na skarby. Drugi zawiera pluszowego renifera, dwie czekolady i tak lubianą przez dzieci Czekotubkę. Ponadto, oferta zawiera jeszcze kartonowe domki pełne krówek lub żelków!

Dla dużych

Dziecięcą radość dorosłym przyniosą czekolady w eleganckich opakowaniach. Gorzka z żurawiną i bakaliami oraz mleczna z bakaliami wyróżniają się starannie wyselekcjonowanymi dodatkami. W specjalnych odsłonach występuje także czekolada Cookie. W te święta chrupanie nabierze smaku przypraw korzennych i Orange Mocha. Z okazji Gwiazdki, kultowe Baryłki w występują w nowym, większym opakowaniu. Dostępne opcje to dobrze znany i lubiany wariant mix oraz zupełnie nowy – o smakach nalewek. W jednym pudełku zamknięto Baryłki o smaku orzechówki, cytrynówki i porzeczkowej nalewki.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Świąteczne smaki i dekoracje

Klasyki od E. Wedel, takie jak Mieszanka Wedlowska, Pierrot, Bajeczny i Świąteczne Pralinki znalazły się w wyjątkowych opakowaniach o kształcie kuli, dzwonka czy choinki, które mogą służyć również jako ozdoby świąteczne. W tym roku, Torcik Wedlowski i Ptasie Mleczko® ponownie nabiorą świątecznych wzorów. Amatorzy kultowych pianek będą mogli wybierać spośród tych dekorowanych w renifery, gwiazdki i ciasteczkowe ludziki. Te ostatnie występują na kostkach nowego waniliowo-cynamonowego wariantu smakowego.

Produkty z oferty świątecznej E. Wedel są dostępne w sklepach od początku listopada.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.