Tankowanie z rabatem przy skorzystaniu z myjni na stacjach Shell

Udostępnij artykuł

W ramach najnowszej promocji Shell „Myj i zyskuj” klienci mogą otrzymać do 15 gr. rabatu na paliwo. Aby skorzystać z oferty i otrzymać jednorazowy kod uprawniający do zniżki, należy zakupić wybrany program myjni (z wyłączeniem programu Express). Oferta obowiązuje przez cały tydzień, a akcja potrwa do 19 maja br.

promocja shell znizka

Po dokonaniu transakcji zakupu wybranego programu myjni, klient otrzymuje od kasjera osobny wydruk z jednorazowym kodem uprawniającym do zniżki przy zakupie dowolnego paliwa na stacji Shell. W zależności od rodzaju paliwa, kierowcy mogą liczyć na rabat w wysokości do 15 groszy:

●        -5 gr/l za Shell AutoGas LPG,

●        -10 gr/l za Shell FuelSave 95 lub Shell FuelSave Diesel,

●        -15 gr/l za Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel lub Shell V-Power Racing.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM wydaniem <<

SB CS okladka

Kod zniżkowy na paliwo można wykorzystać w ciągu 14 dni od daty zakupu, jednak nie później niż do 2 czerwca 2024 r. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. Do skorzystania z kodu wymagane jest przekazanie go kasjerowi przy zakupie paliwa. Transakcje kartami paliwowymi w tym wypadku nie są możliwe. Dodatkowo, po każdym tankowaniu paliwa biorącego udział w promocji „Myj i zyskuj”, każdy uczestnik programu lojalnościowego otrzyma punkty Shell ClubSmart.

Promocja obowiązuje na wszystkich stacjach własnych, które posiadają myjnię. Realizacja kuponu zniżkowego na paliwo jest możliwa na wszystkich stacjach własnych (z wyjątkiem stacji samoobsługowych). Szczegóły, regulamin i lista stacji Shell biorących udział znajduje się na stronie shell.pl

źródło: Shell

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.05.2024
Aktualizacja: 13.05.2024