Tańsze tankowanie w sieci Lotos z kartą Alior Banku

Alior Bank i sieć stacji paliw Lotos udostępniają nowe rozwiązanie dla firm – kartę kredytową Mastercard Business Lotos. Każdy przedsiębiorca posiadający nowy produkt, w ramach promocji „Tanie tankowanie”, może zyskać nawet 20 groszy na litrze paliwa oraz skorzystać z dodatkowych rabatów. Oferta dostępna jest na wybranych stacjach paliw sieci Lotos.

W pierwszej fazie trwania promocji przedsiębiorcy mogą skorzystać z rabatu w wysokości 20 gr/l dla paliw premium Dynamic oraz 16 gr/l dla paliw standardowych – ceny te obowiązują aż do odwołania. Po tym okresie rabaty będą wynosiły odpowiednio 16 i 12 gr/l. Poza preferencyjną ceną paliwa, użytkownicy karty Mastercard Business Lotos otrzymują 10 proc. zniżki na myjnię, płyny do spryskiwaczy oraz ofertę gastronomiczną Cafe Punkt na wybranych stacjach sieci Lotos. Przedsiębiorcy, którzy skorzystają z promocji, dostaną również jednorazowo dodatkowe 200 punktów w programie premiowym Navigator oraz talon na 4-litrowy płyn do spryskiwaczy.

– Cały czas staramy się odpowiadać na różne potrzeby przedsiębiorców i obsługiwać ich w sposób kompleksowy. Wiemy, że jest to bardzo wymagająca i różnorodna grupa klientów, która zasługuje na szczególne wsparcie ze strony banku. W promocji „Tanie tankowanie”, przygotowanej wspólnie z naszym partnerem, spółką Lotos Paliwa, uwzględniliśmy szeroki, atrakcyjny i dopasowany do potrzeb firm pakiet korzyści. Wierzymy, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem przedsiębiorców – mówi Maciej Surdyk, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za Obszar Klienta Biznesowego.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Karta kredytowa Mastercard Business Lotos to aż 57 dni kredytu bez odsetek dla transakcji bezgotówkowych, brak prowizji od tychże transakcji oraz bezpłatne wydanie pierwszej karty.

– Ogólnopolska sieć stacji paliw Lotos rozpoczęła współpracę z Alior Bankiem już 10 lat temu. Znamy potrzeby wspólnych klientów, dlatego przygotowaliśmy produkt, który jest tak dobry, jak nasza oferta dla stowarzyszeń, fundacji i związków zawodowych. Kartę Mastercard Business Lotos wyróżnia na rynku pakiet korzyści gwarantowany przez Alior Bank – mówi Adam Pawłowicz, wiceprezes zarządu, Lotos Paliwa.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców rozliczających się na zasadach uproszczonej księgowości, którzy posiadają lub otworzą rachunek firmowy w Alior Banku. Wniosek o kartę kredytową MasterCard Business Lotos można złożyć w oddziałach Alior Banku obsługujących klientów biznesowych lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stacjach sieci Lotos. Bank uzależnia przyznanie karty od oceny zdolności kredytowej klienta.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.