Tomasz Ciborowski dołączył do rady nadzorczej Anwim

Udostępnij artykuł

13 stycznia 2022 r. do Rady Nadzorczej spółki Anwim dołączył Tomasz Ciborowski. Jest on partnerem w firmie Enterprise Investors, pełniącej rolę doradczą funduszu inwestycyjnego Polish Enterprise Funds SCA.

Doświadczony manager

Tomasz Ciborowski ma 25-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze private equity oraz bankowości inwestycyjnej. Jest partnerem w firmie Enterprise Investors. Wcześniej przez wiele lat był związany z grupą HSBC, w której pełnił rolę zastępcy dyrektora w spółce HSBC Investment Securities. Następnie, przez ponad 8 lat piastował stanowisko dyrektora ds. rynków kapitałowych w Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK).

Tomasz Ciborowski zasiada także w Radach Nadzorczych firm Intertoy Zone SRL, jak również w Studenac. Jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończył kierunek Finanse i Bankowość.

Tomasz Ciborowski zastąpi w radzie nadzorczej Anwim Mateusza Grochowicza, który 13 stycznia br. złożył rezygnację z zajmowanego przez siebie stanowiska. Mateusz Grochowicz zasiadał w RN Anwim od 15 października 2018 roku.

O spółce Anwim

Anwim jest właścicielem i operatorem ogólnopolskiej sieci Moya. Stacje paliw Moya obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach.

Fundusz inwestycyjny Enterprise Funds SCA posiada bezpośrednio i pośrednio 66,25 proc. akcji spółki Anwim.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.