Tomy Show wystartuje w konkursie Supplier of the Year Forum PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Przedstawiciele firmy, która jest wyłącznym przedstawicielem marki Areon w Polsce, spotkają się z kilkudziesięcioma osobami odpowiedzialnymi za zakupy, zaopatrzenie i inwestycje w niezależnych sieciach i największych koncernach w ramach Business Speed Dating podczas XIX Forum PetroTrend 2019. Tomy Show weźmie tym samym udział w konkursie dla najlepszych dostawców – Supplier of the Year FPT 2019. Wydarzenie odbędzie się już 18 marca w Warsaw Marriott Hotel.

Zapachy Areon są jednymi z najczęściej kupowanych zapachów przez klientów w przeszło 90 krajach na świecie. Są produkowane w Bułgarii przez firmę Balev Ltd. Do ich produkcji wykorzystywane są niestandardowe kompozycje zapachowe tworzone we Francji – stolicy perfum – specjalnie dedykowane marce Areon, a do produkcji zawieszek zapachowych wykorzystywany jest najlepszy gatunkowo papier. Dlatego warto podkreślić, że odświeżacze Areon są w całości produktami europejskimi o najwyższej jakości.

Areon to lider w sprzedaży zapachów do samochodu w Europie oraz coraz bardziej rozpoznawalna marka w Polsce. Co wyróżnia zapachy Areon wśród innych produktów na polskim rynku? Najwyższa jakość materiałów używanych w produkcji zapachów, największa różnorodność produktów oraz szybka i sprawna dystrybucja na rynku.

W gamie produktów Areon znajdują się klasyczne listki zapachowe Areon Mon, zapachowe perełki Areon Pearls czy buteleczki Areon Fresco oraz zapachy w oryginalnych formach jak sympatyczne buźki Areon Smile, urocze maskotki Areon Toys i luksusowe perfumy premium Areon Perfume. Tak szeroki asortyment w modnych zapachach jest w stanie zadowolić oczekiwania najbardziej
wymagających klientów.

W konkursie Supplier of the Year Forum PetroTrend 2019 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora stacji paliw, sklepu convenience oraz gastronomii, które do dnia 10 lutego 2019 r. zgłosiły i opłaciły swój udział w XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019, jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIX Forum PetroTrend 2019.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji XVIII Forum PetroTrend 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.03.2019
Aktualizacja: 05.03.2019