Trwa wakacyjna loteria z nagrodami na stacjach Shell

Udostępnij artykuł

Shell wystartował z wakacyjną loterią „Podróże marzeń z Shell”. Do wygrania są w niej atrakcyjne nagrody, m.in. karty podarunkowe Shell, skutery Romet RETRO 125 oraz nagroda główna: kamper Volkswagen California 6.1 Ocean. Akcja potrwa do 1 września 2024 r.

shell logo

Letnie miesiące to czas, kiedy wielu z nas jest w trasie do różnych zakątków Polski i Europy, aby odpoczywać, zwiedzać czy poznawać nowe kultury. Niezależnie od tego, jaki cel przyświeca naszym bliskim i dalekim wyprawom, często wyruszamy w nie samochodem, a to wiąże się z postojami na stacjach paliw. Shell postanowił zaprosić swoich klientów do wspólnej wakacyjnej zabawy, w której mogą zdobyć nagrody ułatwiające realizację wymarzonych podróży.

Podróże marzeń z Shell – co zrobić, by wygrać?

W loterii „Podróże marzeń z Shell” można wziąć udział, tankując samochód lub robiąc zakupy na stacjach własnych Shell i stacjach partnerskich w całej Polsce. Z akcji wyłączone są jedynie samoobsługowe stacje paliw Shell. Aby otrzymać specjalną zdrapkę z unikalnym kodem umożliwiającym wzięcie udziału w losowaniu, wystarczy zatankować min. 25 litrów dowolnego paliwa Shell lub zrobić zakupy (z wyłączeniem wyrobów tytoniowych, alkoholu i kart podarunkowych Shell) o wartości min. 30 zł w sklepie Shell. W przypadku tankowania paliwa Shell FuelSave i Shell AutoGas oraz zakupów w sklepie wraz z dowodem zakupu otrzymuje się jedną zdrapkę, natomiast przy zakupie paliwa premium Shell V-Power – dwa kupony z kodem. Za wielokrotność tankowania min. 25 litrów paliwa i zakupów za min. 30 zł nie przysługują kolejne zdrapki.

Jeśli klient w ramach jednej transakcji zatankował min. 25 litrów paliwa Shell FuelSave lub Shell AutoGas i zrobił zakupy za min. 30 zł, jest uprawniony do odebrania dwóch zdrapek. W analogicznej sytuacji z paliwem Shell V-Power można odebrać trzy zdrapki.

Shell promocja

Tyle wystarczy, żeby otrzymać zdrapkę z unikalnym kodem. Mając już kupon, który jest ważny tylko z zachowanym dowodem sprzedaży (paragonem albo fakturą) można przystąpić do zabawy – aby wziąć udział w losowaniu nagród, należy zarejestrować kod na stronie www.podrozeshell.pl do 2 września 2024 r.

Loteria skierowana jest do wszystkich klientów Shell, ale członkowie programu lojalnościowego Shell ClubSmart mają dwa razy większe szanse na wygraną. Podczas rejestracji klubowicz powinien podać numer swojej karty Shell ClubSmart, a wtedy do jego zgłoszenia elektronicznie zostanie przypisany dodatkowy los, który trafi do puli wszystkich kodów zarejestrowanych w danym okresie.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Moc atrakcyjnych nagród

Warto to zrobić, bo jest o co grać. Codziennie można zdobyć bony na paliwo w postaci kart podarunkowych Shell o wartości: 50 zł, 100 zł i 500 (do zrealizowania tylko na stacjach własnych Shell) oraz darmowe kawy i herbaty z oferty Shell Café (napoje będą wydawane wyłącznie na stacjach z ofertą Shell Café). Na koniec każdego miesiąca losowane będą skutery Romet RETRO 125 wraz z czterema litrowymi butelkami oleju Helix Advance 4T Ultra 10W-40 oraz bony na paliwo Shell o wartości 8 500 zł. Nagrodą główną, która zostanie przyznana w finałowym losowaniu, jest kamper Volkswagen California 6.1 Ocean.

Własny kamper to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród Polaków, którzy uwielbiają podróże. Z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego oraz Polskiej Grupy Caravaningowej wynika, że tylko  w 2023 r. w Polsce zarejestrowano 1 343 nowe samochody kempingowe i 923 nowe przyczepy kempingowe, a zainteresowaniem cieszą się również używane pojazdy tego typu. Loteria „Podróże marzeń z Shell” to szansa, aby w prosty sposób spełnić marzenie o własnym kamperze – większość z nas tankuje samochody i robi małe zakupy na stacjach paliw, będąc w trasie. Przy okazji udział w losowaniu to świetna zabawa, a przecież o nią też chodzi w wakacje! Warto spróbować swojego szczęścia w loterii Shell, tym bardziej, że do wygrania są także inne atrakcyjne nagrody. Podróż marzeń zaczyna się na stacji Shell – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility w Shell Polska.

źródło: Shell

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 14.06.2024
Aktualizacja: 14.06.2024