Trzy nowe stacje paliw w sieci Moya

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya wzbogaciła się o kolejne trzy punkty. Są to obiekty w Górowie Iławeckim (woj. warmińsko-mazurskie), w Koninie (woj. wielkopolskie) oraz Wąbrzeźnie (woj. kujawsko-pomorskie). Stacje te funkcjonują w sieci na zasadzie współpracy franczyzowej.

Moya Gorowo Ilaweckie

Nowi partnerzy Moya

Górowo Iławeckie

Stacja paliw w Górowie Iławeckim położona jest przy drodze wojewódzkiej relacji Bartoszyce – Pieniężno. Obiekt nastawiony jest przede wszystkim na obsługę klientów lokalnych. Można zatankować tutaj benzynę E95, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Stacja ma także bogatą ofertę pozapaliwową. Kierowcy mogą tutaj zadbać o swoje pojazdy za pomocą kompresora, odkurzacza oraz ręcznej myjni. W całodobowym sklepie – tradycyjnie – można zrobić zaopatrzenie na drogę lub do domu, a w Caffe Moya napić się kawy, zjeść hot doga, zapiekankę i wiele innych smacznych posiłków na ciepło i na zimno.

Stacja paliw w Górowie Iłowieckim jest już trzecią stacją w sieci Moya tego samego partnera, który prowadzi jeszcze punkty w Bartoszycach oraz w pobliskiej miejscowości Podlechy.

Konin

Stacja w Koninie działa przy drodze krajowej nr 25 relacji Kalisz – Bydgoszcz. Kierowcy mogą skorzystać z szerokiej palety paliw – benzyny E95, E98, oleju napędowego standardowego, ON Moya Power oraz LPG. Również tutaj funkcjonuje przystacyjny sklep i koncept gastronomiczny Caffe Moya, który jest idealnym miejscem nie tylko na przerwę w podróży, ale także atrakcyjnym miejscem na relaks przy aromatycznej kawie i przekąsce.

Obiekt w Koninie dostosowano do obsługi pojazdów ciężarowych. Wyposażono go w szybkie wlewy diesla. Płyn AdBlue jest dostępny z dystrybutora. Ponadto przy stacji wybudowano komfortowy parking na 30 ciągników siodłowych z naczepami.

Wąbrzeźno

Obiekt w Wąbrzeźnie jest stacją lokalną, oferuje benzynę E95, olej napędowy standardowy oraz LPG. Dodatkowo, kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza i bezdotykowej myjni dla samochodów osobowych. Punkt oferuje także sprzedaż sklepową oraz napoje i przekąski w Caffe Moya.

Wszystkie nowo otwarte stacje pracują całą dobę, także w niedziele niehandlowe.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.