TSG Polska – w stronę innowacji i elektromobilności

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz byciu częścią międzynarodowej grupy potrafimy sprawić, że cele naszych Klientów stają się realne, zarówno te związane z paliwami tradycyjnymi jak również elektromobilnością, CNG oraz LNG. Oferujemy partnerską i kompleksową współpracę. Rozumiemy złożoność biznesu, dlatego kierujemy się solidnością, sprawnością i terminowością działania. Działając na terenie całego kraju jesteśmy w stanie współpracować z Klientami jako zaufany i kompetentny zespół – od fazy planowania inwestycji, aż po rozbudowę i utrzymanie powstałej infrastruktury.

W maju (13-15.05) bierzemy udział w kolejnej edycji targów Stacja Paliw.

Na naszym stanowisku zaprezentujemy Państwu nową linię M dystrybutorów z serii Quantium.

Dystrybutory paliw z serii Quantium 510M powstały na bazie naszego poprzedniego modelu Quantium 510. Nowa linia produktów została wzbogacona o nowe funkcje. Tokheim Quantium 510M to połączenie tradycji produktów Tokheim oraz innowacyjnej myśli inżynieryjnej. Każdy model to solidna i długoterminowa inwestycja zapewniająca niższy całkowity koszt posiadania (TCO).

Nasze stanowisko zostanie również wzbogacone o naszą ofertę dotyczącą elektromobilności.

Jednym z naszych głównych celów jest rozwój elektromobilności w Polsce. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami ładowarek elektrycznych jesteśmy w stanie kompleksowo dostarczyć Państwu produkt jakim jest stacja ładowania EV. Doradzamy, dostosowujemy istniejącą infrastrukturę elektryczną, dostarczamy i montujemy ładowarki oraz dokonujemy serwisu.

Zapraszamy na stronę https://www.tsg-solutions.com/pl/tsg-polska-uczestnikiem-27-edycji-targow-stacja-paliw/

Materiał powstał we współpracy z firmą TSG Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.