TVN Turbo Rally Team wspierany przez Moya z wicemistrzostwem Polski w RSMP

Udostępnij artykuł

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski, załoga TVN Turbo Rally Team – zespołu rajdowego sponsorowanego przez sieć stacji paliw Moya – po ostatnim w sezonie, Rajdzie Wisły zapewniła sobie Wicemistrzostwo Polski Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023. Tytuł jest efektem szybkiej, równej i bezbłędnej jazdy oraz perfekcyjnej współpracy całego zespołu w trakcie trwania sezonu. Drugie miejsce na trasach 68. Rajdu Wisły jest czwartym z rzędu podium Byśkiniewicza/ Siatkowskiego w RSMP.

zaloga tvn turbo rally team moya
fot. Maciej Niechwiadowicz

Współpraca sieci stacji paliw Moya z Łukaszem Byśkiniewiczem rozpoczęła się podczas Rajdu Barbórka 2022. Po udanej inauguracji, spółka postanowiła kontynuować sponsoring przez cały sezon 2023 r., który zakończył się najlepszym wynikiem w karierze kierowcy rajdowego Łukasza Byśkiniewicza.
Kierowca TVN Turbo Rally Team do tej pory sięgał po tytuły Wicemistrza Polski Castrol Edge Fiesta Trophy (Ford Fiesta R2, 2012 r.), Wicemistrza Polski w klasie 6 (Ford Fiesta R2, 2013 r.), drugiego Wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej 2WD (Renault Clio R3T, 2015 r.), Mistrza Polski w klasie 3 (Ford Fiesta Rally3, 2021 r.). Dwukrotnie także sięgał po Mistrzostwo Polski w wyścigach samochodowych (2010 r., 2011 r.).

RAPORT 2023 – STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT okladka RM


Dla Daniela Siatkowskiego jest to drugie Wicemistrzostwo Polski w klasyfikacji generalnej. Poprzednie zdobył w 2014 roku u boku aktualnego Mistrza Polski Grzegorz Grzyba.
Ukoronowaniem sezonu była druga pozycja Byśkiniewicza/ Siatkowskiego w Rajdzie Wisły. Na trudnych, śliskich odcinkach załoga bez problemów utrzymywała wysokie tempo i czystą jazdą zapewniła sobie czwarte z rzędu miejsce na podium. Ostatnia runda była odzwierciedleniem całego sezonu – brak błędów, konsekwentna, perfekcyjna jazda, doskonałe auto, zgrany zespół i finalnie wysokie miejsce na podium.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.10.2023
Aktualizacja: 03.10.2023