Urządzenia Urimat na MOPach przy A2 i A4

Udostępnij artykuł

Obecnie w ramach umowy z Grupą Lotos na MOP-ach działa sześć przyautostradowych restauracji (trzy pary restauracji). Pierwsza para – MOP Kozłów i Rachowice w okolicach Gliwic (autostrada A4) – została otwarta w pierwszym tygodniu lutego br., druga – w Łęce i Policach przy A2 – dwa tygodnie później, a trzecia – Witowice i Oleśnica Mała (A4) – w czerwcu br. Wszystkie te restauracje posiadają część McDrive. Dodatkowo cztery z nich – wydzieloną strefę McCafe.

Bezwodna obsługa produktu to zasługa specjalnego mechanizmu zastosowanego w budowie pisuaru. Posiada on wymienny hydrostatyczny syfon, który pozwala cieczy wpłynąć do środka, a następnie zamyka się. Mechanizm zamykający to bojka, która wypierana przez ciecz znajdującą się w syfonie, uszczelnia go. Nadmiar cieczy z syfonu wypływa do kanalizacji. Urimat działa już od 10 lat na europejskim i światowym rynku.

Głównymi zaletami Urimat są przede wszystkim: duża oszczędność pieniędzy,szybki i tani montaż, czystość i higiena, ochrona środowiska, błyskotliwa technologia, a także brak kamienia. Dodatkowo jest to produkt tańszy zarówno w eksploatacji, jak i montażu sprawdza się szczególnie w miejscach o dużym lub średnim natężeniu ruchu, takich jak stadiony, lotniska, centra handlowe, restauracje, czy stacje benzynowe
 

Opublikowano: 30.08.2010
Aktualizacja: 30.08.2010