UTA najlepsza wśród kart paliwowych

Udostępnij artykuł

Niemieccy spedytorzy wybrali najlepsze marki na rynku pojazdów użytkowych. Badanie wykonane przez instytut badań rynku TNS Emnid na zlecenie magazynu VerkehrsRundschau pośród 400 przypadkowo wytypowanych kadr kierowniczych określiło pozycję na rynku najważniejszych oferentów wśród marek pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług związanych z obsługą parku samochodowego.

Istotą rankingu jest zbadanie opinii publicznej w zakresie wizerunku i znajomości czołowych marek pojazdów użytkowych, jak również produktów i usług skierowanych do tej kategorii odbiorców. Ze względu na udział rynkowy i wizerunek publiczny wszystkie 117 marek rankingu zalicza się do czołowych oferentów w Niemczech.

Każdego dnia przedsiębiorstwa przewozowe z niemal wszystkich państw europejskich, co w praktyce oznacza kilkaset tysięcy jednostek transportowych, korzystają z udogodnień kart UTA w ponad 37 tys. punktów akceptacji znajdujących się w 37 krajach w Europie i Azji.

Firma UTA została założona w latach 60-tych ubiegłego stulecia. W 1963 roku UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG powstała jako spółka usługowa oferująca bezgotówkowe rozliczanie zakupów dokonywanych przez firmy zajmujące się zarobkowym przewozem towarów i osób.

Obecnie system kart serwisowych UTA to rozległa i wielofunkcyjna sieć punktów zapewniających nie tylko bezgotówkową obsługę w zakresie zakupu paliw i akcesoriów dla zestawów ciężarowych, pojazdów dostawczych i autobusów w całej Europie, ale również pozwalająca na bezgotówkowe rozliczanie wszelkich usług niezbędnych dla prawidłowego zarządzania flotami pojazdów.

Opublikowano: 14.04.2010
Aktualizacja: 14.04.2010