Visa Cash back na stacjach PKN Orlen

Udostępnij artykuł

Na stacjach oferujących tę usługę zostały umieszczone symbole Visa cash back – stacje zostały także wyposażone w bilonownice z logo Visa cash back.

Placówki detaliczne oferujące gotówkę z kasy często są zlokalizowane w niewielkich miejscowościach, w których nie ma ani jednego bankomatu – natomiast w wielu z nich jest sklep spożywczy albo stacja paliw Orlen lub Bliska oferujące dostęp do gotówki.

Z usługi Visa cash back mogą korzystać posiadacze blisko 11 mln debetowych kart Visa wydanych w Polsce przez 12 instytucji. Są to w porządku alfabetycznym: Bank Zachodni WBK, BPS – Bank Polskiej Spółdzielczości, BRE Bank , Citi Handlowy, FM Bank, ING Bank Śląski, LUKAS Bank, mBank, MultiBank, PKO Bank Polski, SKOK oraz Volkswagen Bank Polska.

Usługa Visa cash back umożliwia wygodne, bezpieczne i oszczędzające czas wypłacanie jednorazowo do 200 zł w placówkach handlowo-usługowych – np. na stacjach paliw, w sklepach, supermarketach czy restauracjach podczas płacenia za codzienne zakupy debetową kartą Visa.

Z usługi Visa cash back można skorzystać niezależnie od kwoty zakupu opłacanego kartą – nie ma znaczenia, czy wyniesie ona 30 zł, czy 250 zł. Z tej formy wypłaty gotówki można przy tym korzystać wielokrotnie w ciągu dnia – za każdym razem, gdy płacimy debetową kartą Visa za zakupy w punktach oznaczonych logo Visa cash back.

Placówki handlowo-usługowe oferujące usługę Visa cash back można najłatwiej zlokalizować (na liście i na mapie Polski) dzięki regularnie aktualizowanej wyszukiwarce zamieszczonej na stronie www.visa.pl/cashback.
 

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010