W Suwałkach otwarto stację Moya

Udostępnij artykuł

Ogólnopolska sieć stacji paliw Moya poszerzyła się o kolejny obiekt. Nowy punkt mieści się w Suwałkach, przy ul. Sejneńskiej 40. Jest to nowoczesna stacja, na której można zatankować każdy rodzaj paliwa (benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG), a także zjeść smaczną i sycącą przekąskę w Caffe Moya i zrobić zakupy w sklepie convenience. Z okazji otwarcia na klientów czekają atrakcyjne promocje!

Moya Suwalki Sejnenska

Oprócz tankowania, kierowcy mogą tutaj zadbać o swoje pojazdy za pomocą odkurzacza oraz myjni ręcznej. Obiekt dostosowany jest także do obsługi samochodów ciężarowych. Szybki wlew diesla, płyn AdBlue i parking na ciągniki siodłowe z naczepami zadowolą każdego „truckera”.

Stacja Moya w Suwałkach wyposażona jest w świetnie zaopatrzony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe Moya. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie brakuje w nim także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe Moya z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko – idealnie do kawy. Na stacji działa ponadto kolektura Lotto oraz Paczkomat.

Z okazji otwarcia stacji, klienci mogą skorzystać z wyjątkowych promocji. Od 27 do 30 września br. każdy zatankuje taniej aż o 35 gr na litrze paliwa (z wyłączeniem LPG), a do każdego tankowania oferowana jest kawa za 1 zł. To jednak nie wszystko, bo kierowcy, którzy zatankują minimum 25 l. będą mogli zakupić dodatkowo letni płyn do spryskiwaczy 50 proc. taniej.

Kolejne atrakcje czekają na klientów w październiku. Od 1 do 7.10 na całą ofertę Caffe Moya będzie obowiązywał rabat w wysokości aż 50 proc. To wyjątkowa okazja do degustacji specjałów zarówno na słono, jak i na słodko. Natomiast od 11 do 14 października ponownie będzie można skorzystać z promocyjnej zniżki na paliwa – 35 gr/l.

Źródło: Anwim / Moya

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 27.09.2022
Aktualizacja: 27.09.2022