Wakacje na stacjach Moya – promocja na drugiego hot-doga

Udostępnij artykuł

Na stacje Moya zawitała wakacyjna promocja na hot-dogi. Klienci korzystający z aplikacji Super Moya, przy zakupie hot-doga automatycznie otrzymają kupon 50% zniżki na zakup kolejnego. Promocja nalicza się przy kolejnym zakupie. Do skorzystania z niej zachęca nie tylko letnia aura, ale także nowy, lepszy skład parówek, kiełbasek i bułek.

hot dog moya promocja

Wakacyjna promocja na hot-dogi rozpoczęła się 3 lipca, w momencie, w którym większość Polaków rusza na wakacje. Promocja nalicza się automatycznie w aplikacji Super Moya i dotyczy kolejnych zakupów.

Nowy skład parówek i bułek

Nowa jakość jednej z ulubionych przekąsek w podróży. Sieć stacji Moya wraz z nowym dostawcą parówek i kiełbasek, firmą Sokołów, zaprasza na hot-dogi, zrobione z wysokiej jakości mięsa z polskich hodowli i zdrowego pieczywa na zakwasie.

Nowy dostawca

Od lipca dostawcą produktów oferty podstawowej dla wszystkich stacji Moya została firma Sokołów. Od teraz wybierając hot-doga z parówką czy kabanosem, klienci otrzymają stworzony specjalnie dla marki Moya, produkt o jeszcze wyższej zawartości mięsa, który będzie podany w chrupiącej bułce z nowym, ulepszonym składem. Podstawowym składnikiem pieczywa w hot-dogach jest mąka z polskich zbóż, z dodatkiem naturalnego zakwasu i błonnika. W nowych bułkach nie znajdziemy natomiast cukru, emulgatorów i konserwantów. Dzięki takiej zmianie firma ma pewność, że oferuje swoim klientom produkty o wyjątkowym smaku i zbilansowanych wartościach odżywczych.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 05.07.2024
Aktualizacja: 05.07.2024