Wakacyjna podróż z Moya – oszczędzaj na paliwie

Udostępnij artykuł

Rusza wakacyjna promocja dla klientów detalicznych stacji paliw Moya. Już od 28 czerwca osoby korzystające z aplikacji Super Moya będą mogły zaoszczędzić aż do 40 gr na litrze paliwa oraz do 20 gr na LPG.  Dodatkowo, letnie wojaże można umilić sobie udziałem w konkursie. Do wygrania ponad tysiąc nagród, w tym wyjazdy na Bali, vouchery na wakacje oraz bony zakupowe.

wakacyjny rabat moya anwim

Tego lata, sieć Moya przygotowała dla klientów wyjątkowe niespodzianki – rabaty na paliwo oraz wakacyjny konkurs „Podróż z Moya”. Klienci korzystający z aplikacji Super Moya, mogą zaoszczędzić 30 gr na litrze paliwa 95, 98, ON i ON Moya Power oraz 10 gr na litrze LPG. Dodatkowy rabat -10 gr zostanie naliczony przy skorzystaniu z oferty gastronomicznej w Caffe Moya. To oznacza, że zapłacimy aż 40 groszy mniej za litr paliwa i 20 groszy mniej za litr LPG. Z promocji na paliwo można skorzystać 8 razy w ciągu całych wakacji. Jednorazowo można zatankować do 50 litrów paliwa, co ważne promocja obowiązuje 7 dni w tygodniu.

To jednak nie koniec letnich atrakcji! Każdy klient, który jednorazowo zatankuje min. 25 litrów dowolnego paliwa z aplikacją Super Moya, może wziąć udział w konkursie „Podróż z Moya” i powalczyć o atrakcyjne nagrody, w tym wycieczki na Bali i vouchery na wakacje.  Zabawa skierowana jest zarówno do miłośników fotografii, jak i entuzjastów tworzenia filmików i rolek.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie „Podróż z Moya”, należy zatankować minimum 25 litrów dowolnego paliwa z aplikacją Super Moya oraz wykonać jedno z zadań konkursowych. Uczestnicy mogą pochwalić się zdjęciem z podróży lub nakręcić kreatywną rolkę do przeboju „Podróż z Moya” (aby grać o nagrodę główną). Następnie należy opublikować materiał na swoim Instagramie, Facebooku lub TikToku, oznaczając profil @moyastacja i dodając hasztag #podrozzMOYA. Ostatnim krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.podrozzmoya.pl. Najciekawsze i najbardziej kreatywne projekty zostaną nagrodzone przez jury.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.06.2024
Aktualizacja: 28.06.2024