Wakacyjna promocja na stacjach Moya. Tankuj do 40 gr/ l taniej!

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Moya wprowadza letnią promocję. Klienci Moya mogą cieszyć się niższą ceną paliwa na stacjach sieci w niebiesko-czerwonych barwach w całej Polsce. Oszczędności sięgają 40 groszy na litrze, a rabaty obejmują benzynę 95, 98, ON i ON Moya Power i LPG.

moya rabat wakacyjny

Ogólnopolska sieć stacji paliw Moya przygotowała wakacyjną promocję na paliwo dla klientów detalicznych. Aby z niej skorzystać, wystarczy mieć aplikację Super Moya i zatankować jednorazowo do 30 litrów paliwa 95, 98, ON lub uszlachetnionego ON Moya Power, a także LPG. Cena za 1 litr benzyny lub oleju napędowego będzie o 30 groszy niższa. Dodatkowo, przy zakupie wybranego produktu z oferty gastronomicznej (kawa, herbata, hot-dog, zapiekanka lub kanapka), można liczyć na rabat w wysokości 40 groszy na litrze. Kierowcy pojazdów wyposażonych w instalacje LPG otrzymają rabat w wysokości 10 gr na litrze, a po zakupie produktu z Caffe Moya – 20 gr/ l.

W każdym wakacyjnym miesiącu użytkownicy aplikacji Super MOYA otrzymają cztery kupony rabatowe, umożliwiające łącznie aż osiem tańszych tankowań.
Promocja rozpoczyna się 30 czerwca i będzie obowiązywała na wszystkich obsługowych stacjach paliw MOYA w całej Polsce do końca sierpnia br.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.moyastacja.pl oraz na stacjach paliw MOYA.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 30.06.2023
Aktualizacja: 30.06.2023